Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Делчево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 јун. 23:20 Претпријатие ,

CITROEN C2 1.4 HDI 50 kw.2007 god

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
21 јун. 23:12 Претпријатие ,

VW TRANSPORTER T4 1.9 TDI 75 kW. 2007 god

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
21 јун. 22:59 Претпријатие ,

AUDI Q5 2.0 TDI 170 ks QVATRO 2010 god.

13 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
21 јун. 22:58 Претпријатие ,

SUZUKI SX4 1.9 multijet 122 ks.2007 god

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
21 јун. 22:50 Претпријатие ,

SEAT LEON 1.6 TDI 105 ks.2013 god

6 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
15 јун. 09:43 Претпријатие ,

BMW seria 1 cupe 2.0d

6 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
15 јун. 09:43 Претпријатие ,

Volvo XC 60 2.4 D 4X4

11 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 22:56 Претпријатие ,

TOYOTA RAV4 2.2 D-Cat 177 ks.2007 god

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
08 јун. 23:27 Претпријатие ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI 90 ks.2010 g. 93.000 km!!!

3 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
08 јун. 22:39 Претпријатие ,

TOYOTA AYGO 1.0 i 50 kW.2008 god

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
08 јун. 22:27 Претпријатие ,

SKODA ROOMSTER 1.4 TDI 59 kw.2007 god

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
08 јун. 08:43 Претпријатие ,

Mercedes-Benz ML 320 cdi 4matic 2006

9 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 јун. 08:43 Претпријатие ,

Peugeot 206 cabrio 1.6 HDI 109ks 2006

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 јун. 00:05 Претпријатие ,

Seat Leon fr 2.0 tdi 170ks 2007

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 23:46 Претпријатие ,

Opel Insignia 2.0 cdti 131ks 2010

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
26 мај 20:21 Претпријатие ,

Broker Auto

1 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
22 мај 22:55 Претпријатие ,

PEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDI 90 ks. 2010 g

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
22 мај 11:08 Претпријатие ,

Nissan NV 200 1.5 dci 2010

5 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
22 мај 11:08 Претпријатие ,

Nov uvoz na avtomobili

1 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
19 мај 23:32 Претпријатие ,

Opel Astra 1.9 cdti 150ks 2007

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
18 мај 23:59 Претпријатие ,

Peugeot 107 1.0i 44kw 2007

2 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
17 мај 12:17 Претпријатие ,

Nissan Pathfinder 2.5d 171ks 4x4 2010

12 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
16 мај 19:34 Претпријатие ,

FIAT DOBLO 1.3 multijet 90 ks. 2007 god.

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
15 мај 13:44 Претпријатие ,

VW TOURAN 1.9 TDI 105 ks.2008 g.7 sedista

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
13 мај 22:14 Претпријатие ,

VW Touran 1.9 TDI 105ks 2009

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
13 мај 22:03 Претпријатие ,

Ford Focus 1.6 TDCI 90ks 2006

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
12 мај 23:45 Претпријатие ,

VW Polo 1.6 TDI 90ks 2011

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
09 мај 23:25 Претпријатие ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks.2004 god

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
08 мај 14:01 Претпријатие ,

Fiat Bravo 1.9jtd 88kw 2007

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
08 мај 09:32 Претпријатие ,

Golf V 2.0 103kw 2007god

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 08:52 ,

Golf V 2.0 103kw 2007god

4 700 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 22:11 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3 cdti 51kw 2008

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 22:06 Претпријатие ,

BMW 520D 184ks 2012

14 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 22:02 Претпријатие ,

PEUGEOT 4007 2.2 HDI 153 ks.2008 god

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
03 мај 22:02 Претпријатие ,

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 ks.2011 god

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 21:54 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 51 kw.2005 god

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
26 апр. 23:33 Претпријатие ,

VW PASSAT 1.9 TDI 105 ks.2006 god

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 апр. 23:12 Претпријатие ,

FORD FOKUS 1.6 TDCI 90 ks.2006 god.

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
26 апр. 23:12 Претпријатие ,

NISSAN JUKE 1.5 DCI 110 ks. 2012 god

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
26 апр. 22:52 Претпријатие ,

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 ks.2013 god

19 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 13:29 Претпријатие ,

Skoda Yeti 2.0tdi 110ks 2013

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
20 апр. 22:38 Претпријатие ,

Fiat Bravo 1.9 multijet 122ks 2009

3 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
20 апр. 22:33 Претпријатие ,

Fiat Sedici 1.9 multijet 122ks 4x4 2009

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
17 апр. 09:07 Претпријатие ,

VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks. 2010 god

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 07:45 Претпријатие ,

BMW 316 d.116 ks.F30 2013 god

12 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации