Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 08:16
Link:
Претпријатие ,

Renault Master Termoking 2.5 dci 2009 AC Avto Alex

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999

Денес 09:52 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6 HDI 90ks 2008 Avto Alex

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:52 Претпријатие ,

Kia Ceed 1.6 Crdi 2010 facelift A.C. Avto Alex

5 580 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:52 Претпријатие ,

Toyota Auris 2.0 D4D 2008 A.C. Avto Alex Veles

5 280 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:50 Претпријатие ,

Opel Vectra 1.9 cdti AC Avto Alex Veles

4 980 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:54 Претпријатие ,

Toyota Avensis 2.0 D4D

10 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:43 Претпријатие ,

Fiat Grande Punto 1.3 mjet 90ks 2007

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:43 Претпријатие ,

Toyota Auris 1.4 D4D 90ks 2010 Facelift

5 600 ЕУР Price Reduced

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 08:43 Претпријатие ,

Renault Megane 1.5dci 2007 facelift

2 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 08:43 Претпријатие ,

Chevrolet Cruze navi 2.0 full 2010

4 990 ЕУР Price Reduced

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 08:43 Претпријатие ,

Opel Astra J 1.7cdti 2011 navi cosmo odlicna

4 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 08:43 Претпријатие ,

Toyota Corola 2.0D4D facelift

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:31 Претпријатие ,

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 2007g-Facelift

2 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 07:29 Претпријатие ,

Chevrolet Cruze navi 2.0 full 2010

4 990 ЕУР Price Reduced

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 07:26 Претпријатие ,

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI -11 NAVI COSMO ODLICNA

4 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 07:22 Претпријатие ,

Toyota Corola 2.0D4D facelift

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:48 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 68ks facelift

2 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 14:42 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7 CDTI 2008 facelift

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:19 Претпријатие ,

Alfa Romeo 147 1.9 jtd -06

3 190 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 08:16 Претпријатие ,

Renault Master Termoking 2.5 dci 2009 AC Avto Alex

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 08:16 Претпријатие ,

Seat Ibiza 1.4 TDI 2008 4l 100km AC Avto Alex

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
15 јун. 16:26 Претпријатие ,

Nissan Note 1.5 dci 2009 navi facelift

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
15 јун. 15:46 Претпријатие ,

Mercedes-Benz A180 CDI sport avtomat

3 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
15 јун. 08:32 Претпријатие ,

Fiat Punto Grande 1.3 mjet 2009 AC Avto Alex

3 490 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
15 јун. 08:32 Претпријатие ,

Citroen C3 1.6 HDI 2010 panorama

5 390 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
14 јун. 19:45 Претпријатие ,

VW Passat 1.9 TDI

3 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
14 јун. 15:44 Претпријатие ,

Peugeot 5008 1.6HDI facelift 2010

5 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
14 јун. 08:44 Претпријатие ,

Opel Meriva 1.4 benzin i plin 2009

3 690 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
14 јун. 08:16 Претпријатие ,

Ford Fiesta titanium 1.4 Tdci 2009 A.C. Avto Alex

4 490 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
14 јун. 08:16 Претпријатие ,

VW Polo 1.4 tdi 2006 4L na 100km AC Avto Alex

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 јун. 09:03 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3 CDTI 2008

3 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
12 јун. 14:23 Претпријатие ,

VW Tiguan 2.0TDI 4 motion

9 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
12 јун. 14:09 Претпријатие ,

Honda FR-V navi 2.2i ctdi

4 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
12 јун. 09:52 Претпријатие ,

Skoda Roomster 1.4 TDI economic 2008 Avto Alex

3 980 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
12 јун. 09:52 Претпријатие ,

Mercedes-Benz A 160 CDI avantgarde 2008 Avto Alex Veles

3 980 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
11 јун. 17:29 Претпријатие ,

Ford Focus 1.6 tdci 2007 66kw 90ks

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
11 јун. 14:34 Претпријатие ,

Seat Altea 1.9 TDI 2008 kako nov

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
11 јун. 08:43 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B170 2007 sport avtomatik kako nov

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
11 јун. 08:24 Претпријатие ,

Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 2007 AC Avto Alex Veles

3 980 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации