Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Ресен

Acura , 2
Audi , 22
BMW , 38
Chevrolet , 1
Chrysler , 5
Citroën , 15
Daewoo , 7
Fiat , 17
Ford , 28
Honda , 1
Hyundai , 7
Infiniti , 1
Jaguar , 3
Jeep , 1
Kia , 6
Lada , 5
Lancia , 2
Lexus , 1
Mazda , 6
MINI , 2
Nissan , 3
Opel , 33
Peugeot , 23
Renault , 21
Rover , 2
Seat , 9
Škoda , 2
Smart , 1
Suzuki , 2
Toyota , 6
Yugo , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Ресен , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Ресен или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 мај 16:32
Линк
Автомобили , Ресен

Toyota RAV 4 hybrid 60000km

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999

Денес 00:01 Претпријатие Автомобили , Ресен

MERCEDES C 220 CDI AVANTGARD AVTOMATIC FULL

9 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:57 Претпријатие Автомобили , Ресен

VW PASSAT 2.0 TDI 143 KS HIGHLINE B7

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:51 Претпријатие Автомобили , Ресен

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS KAKO NOVO

9 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:19 Автомобили , Ресен

VW Golf 7 1.6 TDI 4motion 2016

13 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 05:36 Автомобили , Ресен

VW Passat 1997

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 20:48 Автомобили , Ресен

VW Passat CC 2.0 4motion automatic

11 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 10:01 Претпријатие Автомобили , Ресен

Mercedes-Benz AClass A180 cdi BlueEfficiency style

14 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
29 мај 15:04 Автомобили , Ресен

Lancia Delta vo perfektna sostojba

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 14:26 Автомобили , Ресен

Mercedes-Benz C200 CDI automatic

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 10:48 Претпријатие Автомобили , Ресен

BMW 530XD 258ks kako novo full oprema reg+karton 06/2024

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
29 мај 10:47 Претпријатие Автомобили , Ресен

Hyundai IX55 3.0 CRDI 4x4 sedum sedista mozna zamena

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
29 мај 10:45 Претпријатие Автомобили , Ресен

Ford SMax 2.2tdci 200ks sport titanium champion edition

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
29 мај 10:44 Претпријатие Автомобили , Ресен

Mercedes-Benz clk 320 benzin plin full oprema mozna zamena

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
29 мај 10:43 Претпријатие Автомобили , Ресен

Se za vasiot dom mozna zamena za avtomobili vozila

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
29 мај 10:43 Претпријатие Автомобили , Ресен

Se za vasiot dom mozna zamena za avtomobili vozila

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
27 мај 21:11 Автомобили , Ресен

BMW X6 3.5 X-DRIVE 286HP

18 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
27 мај 09:33 Претпријатие Автомобили , Ресен

BMW X5 3.0 X-Drive

12 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
27 мај 09:32 Претпријатие Автомобили , Ресен

BMW F10 3.0 204ks kako novo

15 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 09:29 Претпријатие Автомобили , Ресен

BMW 730d facelift 170kw

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 09:28 Претпријатие Автомобили , Ресен

Mercedes-Benz E 320cdi avantgard facelift evo

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
27 мај 09:27 Претпријатие Автомобили , Ресен

Citroen C5 2.0 HDI 136ks avtomatic

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 09:27 Претпријатие Автомобили , Ресен

Jaguar X-Type 2.0 131ks 2008

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
25 мај 20:23 Автомобили , Ресен

BMW X6 X-DRIVE 3.5 286HP

19 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
25 мај 17:04 Автомобили , Ресен

AUDI A3 1.6 DIZEL

8 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
22 мај 18:23 Автомобили , Ресен

BMW X6 X-DRIVE 3.5 286 HP

20 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
22 мај 16:32 Автомобили , Ресен

Toyota RAV 4 hybrid 60000km

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
16 мај 19:22 Автомобили , Ресен

Peugeot Partner pikap 2007

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
14 мај 10:57 Автомобили , Ресен

Ford Fiesta 1.4 TDCI

2 899 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 21:06 Автомобили , Ресен

Jaguar XF 3.0d 2011

11 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 13:48 Автомобили , Ресен

BMW F30 2.0d 2015 sold

15 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
10 мај 09:11 Претпријатие Автомобили , Ресен

BMW E39 530d Automatik

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 20:58 Автомобили , Ресен

Passat b6 2.0 diesel 140ks 2007

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 17:39 Автомобили , Ресен

RENAULT MEGANE III 1.5 DCI

6 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 23:04 Автомобили , Ресен

Ford Fiesta 1.4 TDCI

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 14:12 Автомобили , Ресен

Golf 5 2.0 TDI

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
29 мар. 10:08 Автомобили , Ресен

Range Rover Sport 2015

45 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
20 мар. 17:34 Автомобили , Ресен

Seat AlteaXL

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
17 мар. 19:06 Автомобили , Ресен

Wolsfagen Jetta Automatik

12 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
17 мар. 18:45 Автомобили , Ресен

Wolsfagen Jetta

12 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
09 мар. 08:16 Автомобили , Ресен

Lancia Delta 2,0 165ks vo odlicna sostojba

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 18:51 Автомобили , Ресен

Mercedes-Benz C220 avantgarde

12 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 15 000 - 19 999
19 фев. 12:43 Автомобили , Ресен

Volkswagen Beetle Buba od novite

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 350 000 - 399 999
16 фев. 12:53 Автомобили , Ресен

Mercedes-Benz B180

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
20 јан. 10:06 Автомобили , Ресен

VW Golf 6

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
11 јан. 15:59 Автомобили , Ресен

MERCEDES//ML280//AIRMATIK

10 400 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 13:50 Автомобили , Ресен

VW Touran 1.9 tdi highline

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
07 дек. 09:08 Претпријатие Автомобили , Ресен

Acura MDX test

5 000 ЕУР

Година: 2022
Километража: 20 000 - 24 999
29 ноем. 07:48 Автомобили , Ресен

BMW F10//530D//

16 400 МКД

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Ресен не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации