Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 мај 17:52
Linku:
Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Струга

BMW 116i 85kw E87

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
23 мај 06:40
Linku:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW POLO 1.2 benzin / plin 2003 god

2 490 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:56
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Namesten Stan So Garaza vo Adora FLATIRON 11ti Kat so Garaza

430 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40

Денес 17:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava dvosoben stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 700 МКД / дневно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 17:30 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  A32  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava samsung a32 top sostojba

6 500 МКД

Денес 17:28 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

FORD FIESTA 1.4 BENZ 50 000KM PRV SPOSTVENIK

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 50 000 - 54 999
Денес 17:15 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A5 2.7 TDI V6 190 KS SPORTBACK FULL EURO 5

9 990 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:13 Автомобили  ·  BMW  ·  520  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

BMW 520D 163 KS 2006 ODLICNO SOCUVAN

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:09 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

CITROEN C3 1.4 HDI EXCLUSIVE PANORAMA 2010 FUL OPREMA

4 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 17:03 Соби  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apartman Nova Zeleznicka kratok prestoj nokevanje

800 МКД / дневно

Денес 16:53 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mitsubishi ASX 1.8 Dizel 150 KS

8 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:53
Linku:
Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Скопjе  ·  Центар

NISSAN QASHQAI 1.6 DCI 2017

16 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 16:53 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Битола

Se prodava iphone 12 pro

360 ЕУР

Денес 16:53 Куќи/Вили  ·  Гостивар

AGENCiONI PER SHIT BLERJE ALi BABA

75 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 16:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan od 60m2 vo Topansko Pole

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 16:42 Автомобили  ·  Fiat  ·  Scudo  ·  Скопjе  ·  Центар

Fiat Scudo so ladilnik

6 600 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 16:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Битола

VW POLO 1.2-BENZIN

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 16:39 Соби  ·  Охрид

Se izdavaat sobi vo Ohrid

600 МКД / дневно

Денес 16:38 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Битола

FORD FOKUS SW 1.6 TDCI. !!!! - MOZI I ZAMENA

7 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION 150hp

16 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:34 Станови  ·  Гостивар

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI ALi BABA

Број на соби: 3,5
Денес 16:33 Куќи/Вили  ·  Куманово

Kuka

1 МКД

Број на соби: 9
Денес 16:28 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  A55  ·  Скопjе  ·  Скопје

Samsung A55 nov neotpakuvan ot A1

339 ЕУР

Денес 16:23 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava kukja vo SKOPJE NASELBA LISICE

155 000 ЕУР

Број на соби: 10
Денес 16:23 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam iphone 6s 64GB

3 000 МКД

Денес 16:13 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Издавам стан во Карпош 4

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 15:41 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Карпош

MERCEDES.C.220.CDI.6 BRZINI.02.GOD.KAKO.NOVO.FULL

2 499 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:38 Друго  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam grobno mesto grobista BUtel

1 МКД

Денес 15:33
Linku:
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Petar and Marija's Apartment

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Денес 15:33 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава куќа во населба Кале

1 МКД

Број на соби: 5
Денес 15:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Luksuzen stan vo Centar Debar Maalo Zooloska Park

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 15:23 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava 83m2

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации