Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Куманово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 15:25
Линк
Автомобили , Куманово

RENAULT R19 1. 4 ATESTIRAN PLINSKI URED REG. MK CELA GODINA!

700 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 05:55
Линк
Автомобили , Куманово

Range Rover Sport 3.0 2014Godina so 157.000km

42 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999

03 дек. 21:24 Куќи/Вили , Куманово

Се продава куќа во н. Доброшане - 104м2

Број на соби: 5
03 дек. 20:12 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.6tdi 66kw 90ks 2010

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
03 дек. 17:47 Автомобили , Куманово

Mercedes-Benz B 170 NGT

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 11:33 Машини и Алати , Куманово

Paneli za struja

02 дек. 22:40 Куќи/Вили , Куманово

Se prodava kukja do ploca vo naselba "Babin Dol"

35 000 ЕУР

Број на соби: 4
02 дек. 22:26
Линк
Плацови/Ниви и фарми , Куманово

Prodavam

1 ЕУР

02 дек. 20:47 Автомобили , Куманово , Липково

Golf V(5) I sjellur nga Austrija

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
02 дек. 20:13 Автомобили , Куманово

Mercedes Vito 111

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 19:53 Автомобили , Куманово

Opel corsa d 1.2 benzin/plin 2010 g

2 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 06:05 Автомобили , Куманово

SE PRODAVA

01 дек. 06:03 Автомобили , Куманово

Ford focus

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 12:58 Претпријатие Автомобили , Куманово

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN 74KW 06 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 12:57 Претпријатие Автомобили , Куманово

Renault Megane 1.5 DCI 2008 Autoplac Zazo

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 12:57 Претпријатие Автомобили , Куманово

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 81KW 11 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 12:56 Претпријатие Автомобили , Куманово

CHEVROLET KALOS 1.2 BENZIN 06 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 12:55 Претпријатие Автомобили , Куманово

HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI 81KW 06 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 12:55 Претпријатие Автомобили , Куманово

SKODA FABIA 1.2 BENZIN 51KW 08 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 12:53 Претпријатие Автомобили , Куманово

Peugeot 206 1.4 benzin 65kw Autoplac Zazo

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 12:53 Претпријатие Автомобили , Куманово

Seat Ibiza 1.4 benzin 74kw 2005 Autoplac Zazo

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 12:43 Претпријатие Автомобили , Куманово

Fiat Punto 1.2 benzin 2006 Autoplac Zazo

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 12:42 Претпријатие Автомобили , Куманово

RENAULT TRAFIC 2.0 DCI 66KW 12 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 12:41 Претпријатие Автомобили , Куманово

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN 63KW 07 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 12:41 Претпријатие Автомобили , Куманово

CITROEN C1 1.0 BENZIN 50KW 09 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 12:40 Претпријатие Автомобили , Куманово

MAZDA 2 1.3 BENZIN 63KW 08 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 11:59 Автомобили , Куманово

Audi A1 1.6 TDI

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
29 ноем. 22:04 Мобилни телефони , Куманово

Се продава Samsung S7

10 500 МКД

29 ноем. 15:16 Моторцикли (над 50cc) Со четири тркала/ATV , Куманово

ATV 200cc��2022��

2 400 ЕУР

29 ноем. 04:47 Куќи/Вили , Куманово

Kuka vo Kumanovo

Број на соби: 3
29 ноем. 04:46
Линк
Автомобили , Куманово

Se prodava GOLF7 / 1:6

2 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 04:46 Машини и Алати , Куманово

Aparat co2 za zvaruvanje

750 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации