Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Polovni avtomobili - најдобриот избор за многу луѓе кои бараат квалитетен автомобил по прифатлива цена

Acura , 29
Aixam , 6
Alfa Romeo , 1513
Alpina , 7
Audi , 7708
BAIC , 1
Bentley , 6
BMW , 7772
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 11
Chevrolet , 915
Chrysler , 168
Citroën , 3434
Corvette , 5
Dacia , 203
Daewoo , 791
Daihatsu , 84
DeTomaso , 1
Dodge , 73
Ferrari , 1
Fiat , 4273
Ford , 5630
GMC , 6
Great Wall , 15
Honda , 568
Hummer , 20
Hyundai , 1222
Infiniti , 6
Isuzu , 13
Jaguar , 136
Jeep , 368
Kia , 771
Lada , 669
Lancia , 235
Land Rover , 537
Landwind , 1
Lexus , 55
Lifan , 1
Lincoln , 13
Maserati , 10
Maybach , 4
Mazda , 888
Mercedes-Benz , 9904
MG , 9
MINI , 437
Mitsubishi , 527
Morgan , 1
Nissan , 857
NSU , 6
Opel , 10289
Peugeot , 5130
Piaggio , 10
Pontiac , 5
Porsche , 200
Proton , 5
Renault , 4958
Rover , 290
Saab , 73
Seat , 2973
Škoda , 1175
Smart , 330
Ssangyong , 111
Subaru , 76
Suzuki , 540
Tata , 9
Tesla , 10
Toyota , 1056
Triumph , 6
TVR , 4
UAZ , 32
VW Volkswagen , 17588
Volvo , 429
Wartburg , 10
Wiesmann , 1
Yugo , 640
Zastava , 380

Разгледајте ги сите огласи на Пазар3.мк за продажба на polovni koli и пронајдете квалитетен auto што ќе ви служи долго време. Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на koli mk од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

20 фев. 23:35
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

Se prodava VW Golf 5 1.9 TDI 77kW

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:41
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Crossland  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CROSSLAND 1.2 PETROL 82KS 2018G STYLE 118.000KM!

10 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
21 фев. 02:11
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  330  ·  Скопjе  ·  Аеродром

BMW 330d GT F34 xDrive

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 19:24 Авто плац Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Скопjе  ·  Скопје

Mitsubishi ASX 1.8 dizel 4X4 2013 Avtobanda

10 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 19:22 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 2008 Allure CROSSOVER 1.5 bluehdi 120 AVTOMATIK

14 199 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 19:21 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nissan Juke 1.5 dizel 2012

9 199 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 19:16 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Скопје

Hyundai I30 1.4 benzin 80kw proizvedena 2009

4 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 19:15 Авто плац Автомобили  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Скопjе  ·  Скопје

DAIHATSU SIRION 1.3 BENZIN 67KW 2009 GODINA

3 699 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 19:14 Авто плац Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Скопjе  ·  Скопје

Mitsubishi Outlander 4X4 avtomatik 2.2 dizel 115kw

12 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 19:11 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Скопје

HONDA CR-V 1.6 DIZEL 88KW PROIZVEDENA 2015 GODINA

15 299 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 19:10 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 103KW 2009 GODINA

9 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 19:06 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MERCEDES-BENZ A160 DIZEL-60kw 06.god.SERVISNA KNISKA

3 499 МКД

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:06
Линк
Автомобили  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Скопjе  ·  Карпош

NISSAN X-TRAIL 4x4 2.0 DCI 177 KS 2017g AUTOMATIK

Година: 2017
Километража: 80 000 - 84 999

Предностите на купувањето polovni avtomobili


Купувањето на половен автомобил може да биде одличен избор за многу луѓе кои бараат автомобил по прифатлива цена. Една од најголемите предности на купувањето polovni vozila mk е пониската цена. Новите автомобили брзо губат на вредност, а и купувањето на нов автомобил може да биде значително поголема инвестиција.Одбирајќи го моделот и годината на производство, можете да пронајдете автомобил со многу опции и опрема, што би го направило истиот автомобил многу скап доколку бил нов.Половните автомобили често имаат веќе инсталирана опрема за безбедност, како што се аларми, камери за ретровизор, gorivo mk, и други функции. Купувањето на половен автомобил е и еколошки одговорен избор. Преку купувањето на веќе произведен автомобил, се намалува потребата за производство на нови автомобили, што може негативно да влијае на животната средина.Со правилна проверка и избор, купувањето на polovni avtomobili mk може да биде одличен начин да се добие квалитетен автомобил по прифатлива цена, со многу дополнителни предности.Увоз на половни возила во Македонија


Увозот на polovni avtomobili makedonija е доста застапено во Македонија, поради причини како што се ниската куповна способност на граѓаните, како и помалку развиената инфраструктура за производство на автомобили во земјата.Во Македонија постои законска регулатива за увоз на половни автомобили, со цел да се донесат najdobri polovni vozila која вклучува бројни критериуми за безбедност, квалитет и еколошки стандарди. Таквите мерки можат да вклучуваат зголемување на таксите за увоз на половни автомобили, како и зголемување на капацитетот на контролните органи да ги прегледуваат и контролираат влезовите на автомобили. Овие мерки можат да помогнат да се зголеми безбедноста на патиштата и да се намали загадувањето на воздухот.Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: gode avtomobili, koli od svajcarija, koli od germanija, koli bg, bg avtomobili, polovni avtomobili germanija и сл. ќе ги погледнете сите oglasi za avtomobili увезени од странство. Prodazba na avtomobili увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Кои марки на половни avtomobili се најдобри?Кога се зема во предвид купувањето на користени koli, најважното прашање е која марка е најдобра? Многумина можеби сметаат дека најдобриот избор е нов автомобил, но вистината е дека има многу evtini avtomobili и добри брендови на користени автомобили. Подолу ќе зборуваме за некои од најдобрите марки на користени oglasi avtomobili.Toyota koli niska cena


Toyota е една од најпопуларните марки на автомобили во светот. Тоа е бренд кој е познат по својата издржливост и ефикасност. Koristeni avtomobili од брендот Toyota се познати по тоа што имаат долг животен век и можат да издржат многу километри без да имаат големи проблеми. Toyota Camry, Corolla и RAV4 се само некои од најпопуларните модели на марката Toyota кои можете да ги погледнете на oglasnik za avtomobili.Honda


Honda е уште една марка на автомобили која е позната по својот квалитет и долг животен век. Koristeni koli на марката Honda се сметаат за одличен избор поради нивната економичност и ниските трошоци за одржување. Honda Civic, Accord и CR-V се само некои од најпопуларните модели на марката Honda.Subaru polovna kola na lizing


Subaru е марка која е позната по својата издржливост. Kola koristena од брендот Subaru има одлична репутација поради нејзината висока издржливост. Subaru Impreza, Legacy и Outback се само некои од најпопуларните модели на марката Subaru.Ford


Ford е марка на polovna kola која е позната по својата издржливост и моќ. Користените автомобили koli polovno на марката Ford се сметаат за одличен избор поради нивната моќност и долг век на траење. Ford F-150, Mustang и Explorer се само некои од најпопуларните модели.Oglasi za prodazba na avtomobili - половни или нови автомобили


На Пазар3 може да купите користен avto по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата avtomobili prodazba и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Kupi prodaj avtomobili од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили од autocentar mk и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу мала километража по неверојатна цена.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации