Македонски | Shqip | English |

Дебар

28 јун. 08:00 ,

Banesë në Durrës Shqipëri

35 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
20 јун. 03:11 ,

Audi A6 2.5 tdi quattro -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 22:26 ,

Mercedes 112 CDI -02

5 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
27 мај 15:05 ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD -02

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
13 мај 08:43 ,

VW Passat 1.9 TDI -02

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
09 мај 11:46 ,

Audi A4 -03

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 21:51 ,

VW Golf 4 full oprema -00

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
02 мај 21:27 ,

VW Polo TDI -01

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
30 апр. 15:34 ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD -02

1 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
25 апр. 14:21 ,

Mercedez E 270 -01

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
02 апр. 19:41 ,

Mercedes CLS 320 -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 17:30 ,

Mercedes-Benz C 220 CDI -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 14:57 ,

Mercedes-Benz C 220 CDI AVANGARDE-02 MOZE ZAMENA

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999


Кон почеток