Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Пробиштип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 фев. 11:28
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Пробиштип

SE PRODAVA PASSAT B6 2.0 VO ODLICNA SOSTOJBA

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 30 000 - 34 999

28 ноем. 17:52 Автомобили  ·  Rover  ·  620  ·  Пробиштип

Rover 620 sdi

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 17:29 Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Пробиштип

Citroen Xsara Picasso

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
28 ноем. 12:02 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Пробиштип

Opel Astra 1.7 dizel

Година: 1993
Километража: 350 000 - 399 999
26 ноем. 14:13 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Пробиштип

Gumi M+S 205/55

1 000 МКД

11 ноем. 14:42 Земјоделски животни  ·  Пробиштип

Kravi i junci

09 ноем. 16:35 Автомобили  ·  Peugeot  ·  306  ·  Пробиштип

Peugeot 306 1992

Година: 1992
Километража: 150 000 - 159 999
08 ноем. 20:54 Автомобили  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Пробиштип

Jeep Compass Limited Edition 2008

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
08 ноем. 19:16 Автомобили  ·  Lada  ·  Samara  ·  Пробиштип

Lada Samara vo odlicna sostojba

Година: 1996
Километража: 60 000 - 64 999
30 окт. 19:04 Земјоделски животни  ·  Пробиштип

Maski telinja

23 окт. 19:08 Машини и Алати  ·  Пробиштип

Aparat za molzenje kravi

22 окт. 15:17 Земјоделски животни  ·  Пробиштип

Kravi i junci

28 септ. 05:38 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Пробиштип

Opel astra gtc 1.7 cdti cosmo

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 септ. 05:02 Автомобили  ·  Lada  ·  Samara  ·  Пробиштип

Lada Samara 1996

Година: 1996
Километража: 60 000 - 64 999
09 септ. 18:29 Автомобили  ·  Lada  ·  Samara  ·  Пробиштип

Lada Samara 1996

Година: 1996
Километража: 60 000 - 64 999
07 септ. 01:55 Градежни материјали  ·  Пробиштип

Se prodava

22 222 222 МКД

07 септ. 01:55 Градежни материјали  ·  Пробиштип

Se prodava

22 222 222 МКД

05 септ. 17:46 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Пробиштип

Bebeska kolicka

01 септ. 17:41 Автомобили  ·  MINI  ·  One D  ·  Пробиштип

Mini One D 2003

3 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 09:28 Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Пробиштип

Citroen C 5 2.0 2008 god

2 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
23 авг. 09:24 Плацови/Ниви и фарми  ·  Пробиштип

Plac za kuka vo Probistip

25 ЕУР

12 авг. 13:17 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Пробиштип

Opel Astra 1.7 dizel

Година: 1993
Километража: 350 000 - 399 999
01 авг. 22:09 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Пробиштип

Land Rover Filender 20

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 14:18 Плацови/Ниви и фарми  ·  Пробиштип

Se kupuva plac

23 јул. 12:26 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Пробиштип

Hyundai Tucson 2008

1 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
19 јул. 15:31 Автомобили  ·  Fiat  ·  Tipo  ·  Пробиштип

Fiat tipo 1.4 benzin-plin

123 МКД

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
17 јул. 15:07 Автомобили  ·  Peugeot  ·  207  ·  Пробиштип

Peugeot 207 1.4 hdi 2011 so tri vrati

2 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 15:06 Автомобили  ·  Peugeot  ·  207  ·  Пробиштип

Peugeot 207 1.4 hdi 2011 so tri vrati

2 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 14:13 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Пробиштип

Audi A3 2005

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
13 јул. 19:29 Станови  ·  Пробиштип

Se iznajmuva stan

Број на соби: 2
13 јул. 09:05 Станови  ·  Пробиштип

Se iznajmuva stan vo centarot na Probistip

Број на соби: 2
05 јул. 03:50 Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Пробиштип

Opel zafira 2.0 dizel 2005god

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
27 јун. 14:35 Автомобили  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Пробиштип

DAEWOO MATIZ

900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
23 јун. 16:37 Куќи/Вили  ·  Пробиштип

Prekrasna kuka vo Probistip

Број на соби: 8
15 јун. 18:28 Додатоци за Мобилни телефони  ·  Пробиштип

Casovnik Samsung Galaxy 46mm

200 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации