Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Пробиштип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 ноем. 00:40
Линк
Автомобили , Пробиштип

HONDA CRV

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999

21 септ. 18:34 Автомобили , Пробиштип

Avtomatik Opel Insignia karavan 2013

9 100 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
13 септ. 09:14 Автомобили , Пробиштип

Prodavam

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 09:28 Земјоделски и Шумски возила Друго , Пробиштип

Jacmen

20 МКД

04 авг. 01:00 Станови , Пробиштип

Стан во Пробиштип

Број на соби: 3
31 јул. 17:03 Автомобили , Пробиштип

Alfa Romeo 159

4 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул. 14:05 Автомобили , Пробиштип

Golf 6 1,6 tdi 105 ps

8 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
20 јул. 09:46 Автомобили , Пробиштип

Seat Leon Copa 1.6 TDI

7 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
11 јул. 22:57 Мобилни телефони , Пробиштип

Iphone 8

7 500 МКД

11 јул. 22:57 Мобилни телефони , Пробиштип

Iphone 8

7 500 МКД

24 јун. 11:43 Автомобили , Пробиштип

Deloi za Golf 4 benzin

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
22 јун. 17:11 Автомобили , Пробиштип

Seat Alhambra 1.9

1 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
20 јун. 19:53 Автомобили , Пробиштип

Nissan Qaghai

6 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 13:48 Автомобили , Пробиштип

Ford C max

1 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
05 јун. 17:36 Станови , Пробиштип

Се продава стан

30 000 ЕУР

Број на соби: 3
03 јун. 01:39 Играчки Конзоли и додатоци , Пробиштип

Xbox One 500gb

8 000 МКД

02 јун. 12:56 Играчки Конзоли и додатоци , Пробиштип

Xbox One 500gb

8 000 МКД

31 мај 12:51 Автомобили , Пробиштип

Volkswagen Polo 2005

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 21:39 Автомобили , Пробиштип

Renaut Grand Scenic

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 19:38 Моторцикли (над 50cc) Скутер , Пробиштип

Italjet 8m charger moze i zamena

Година: 2018
23 мај 20:21 Куќи/Вили , Пробиштип

Kuka vo Probistip

38 000 ЕУР

Број на соби: 7
09 мај 20:26 Куќи/Вили , Пробиштип

Se prodava kuka vo Probistip

38 000 ЕУР

Број на соби: 8
09 мај 16:37 Автомобили , Пробиштип

Peugeot 306 turbo dizel 1.9

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации