Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Пробиштип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 ноем. 00:40
Линк
Автомобили , Пробиштип

HONDA CRV

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999

21 мар. 14:24 Автомобили , Пробиштип

Sharan 1.9TDI

2 350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
12 мар. 02:36 Друго , Пробиштип

Zagar posavec

200 ЕУР

08 мар. 17:41 Автомобили , Пробиштип

VW Touran -04 2.0 tdi

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
06 мар. 11:19 Моторцикли (над 50cc) Спортски , Пробиштип

Yamaha R6

2 500 ЕУР

Година: 2003
05 мар. 21:34 Плацови/Ниви и фарми , Пробиштип

Plac vo Probistip

21 фев. 09:36 Облека/Обувки Машки , Пробиштип

PATIKI NIKE

900 МКД

20 фев. 21:10 Облека/Обувки Машки , Пробиштип

Adidas TUBULAR NOVA br 44

2 500 МКД

16 фев. 12:39 Моторцикли (над 50cc) Спортски , Пробиштип

YAMAHA R6

2 500 ЕУР

Година: 2003
15 фев. 09:50 Автомобили , Пробиштип

VW Passat B7 -11 1.6 TDI

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 13:09 Автомобили , Пробиштип

Opel Zafira

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
10 фев. 15:30 Мебел/Инвентар и Уредување Друго , Пробиштип

Bure za vino

09 фев. 19:36 Филм и Музика Филм , Пробиштип

Kolekcija na filmovi

06 фев. 12:52 Автоделови и Опрема Гуми и Бандажи , Пробиштип

Riken letni gumi so bandazi

350 ЕУР

06 фев. 12:40 Автоделови и Опрема Гуми и Бандажи , Пробиштип

Riken letni gumi so bandazi

350 ЕУР

05 фев. 03:40 Автомобили , Пробиштип

VW Sharan 1.9TDI

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
30 јан. 13:51 Автомобили , Пробиштип

Seat Alhambra -03

3 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 350 000 - 399 999
28 јан. 17:11 Автомобили , Пробиштип

Audi Q5 2.0TDI Qattro 170KS

13 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
28 јан. 09:59 Мобилни телефони , Пробиштип

Huawei Y5 2019

5 000 МКД

26 јан. 09:17 Автомобили , Пробиштип

Touran 2.0 TDI -04

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 10 000 - 14 999
13 јан. 11:04 Моторцикли (над 50cc) Спортски , Пробиштип

YAMAHA R6

Година: 2003
11 јан. 18:25 Автомобили , Пробиштип

Lada Niva 1.6

1 250 ЕУР

Година: 1993
Километража: 5 000 - 9 999
10 јан. 08:32 Филм и Музика Филм , Пробиштип

KOLEKCIJA NA FILMOVI

06 јан. 20:07 Домашни Миленичиња Кучиња , Пробиштип

Posavec

50 ЕУР

25 дек. 13:24 Автомобили , Пробиштип

Peugeot 607

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 дек. 20:55 Машини и Алати , Пробиштип

Stolarska masina

800 ЕУР

18 дек. 09:19 Филм и Музика Филм , Пробиштип

KOLEKCIJA DVD FILMOVI

09 дек. 23:52 Автомобили , Пробиштип

Opel Vectra C 2.2 DTI

2 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
09 дек. 14:58 Облека/Обувки Женски , Пробиштип

Dve tasni

2 000 МКД

01 дек. 16:39 Автомобили , Пробиштип

Renault Laguna 1.8 Benzin Plin Atest Reg. 06/2020

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации