Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Пробиштип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 фев. 11:28
Link:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Пробиштип

SE PRODAVA PASSAT B6 2.0 VO ODLICNA SOSTOJBA

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 30 000 - 34 999

08 јун. 17:07 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Пробиштип

Iphone 7+

02 јун. 15:24 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Пробиштип

VW Jetta 1.6 105ks

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 08:55 Куќи/Вили  ·  Пробиштип

Se kupuva kuka ili plac

16 мај 02:10 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Y5  ·  Пробиштип

HUAWEI Y5 2019

1 600 МКД

29 апр. 14:36 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Пробиштип

Mercedes-Benz E200 2008

Година: 2008
Километража: > 500 000
23 апр. 19:07 Мопеди (под 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Пробиштип

Jonwey 50cc

300 ЕУР

19 апр. 18:04 Куќи/Вили  ·  Пробиштип

Kuka vo Probistip

Број на соби: 3
Површина: 50
09 апр. 23:50 Моторцикли (над 50cc)  ·  Спортски  ·  Yamaha  ·  YZF  ·  Пробиштип

Yamaha R6

2 100 ЕУР

Година: 2003
30 мар. 11:14 Домашни Миленичиња  ·  Птици  ·  Пробиштип

Dve Nimfi

3 000 МКД

20 мар. 06:35 Кампинг возила  ·  Пробиштип

Brako prikolka

16 000 МКД

11 фев. 13:58 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One  ·  Пробиштип

Xbox One Black

7 000 МКД Price Reduced

09 фев. 12:53 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Пробиштип

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

80 ЕУР

01 фев. 02:01 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Пробиштип

Cena po dogovor

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
01 фев. 01:55 Аудио опрема  ·  Друго  ·  Пробиштип

se prodavaat zvucnici

250 ЕУР

28 јан. 20:04 Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Пробиштип

Reno scenic

1 ЕУР

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
14 јан. 09:23 Аудио опрема  ·  Друго  ·  Пробиштип

JBL Partybox 310

500 ЕУР

11 јан. 12:55 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Пробиштип

Ford Mondeo

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
03 јан. 19:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

VW Golf 3

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 95 000 - 99 999
03 јан. 00:07 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Пробиштип

krevetce

6 500 МКД

28 дек. 20:10 Моторцикли (над 50cc)  ·  Спортски  ·  Yamaha  ·  YZF  ·  Пробиштип

Yamaha R6

2 200 ЕУР

Година: 2003
19 дек. 21:04 Моторцикли (над 50cc)  ·  Спортски  ·  Yamaha  ·  YZF  ·  Пробиштип

Se prodava Yamaha R6

2 200 ЕУР

Година: 2003
07 дек. 17:59 Автомобили  ·  BMW  ·  120  ·  Пробиштип

BMW 120 2005

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 23:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

Golf 6 1.4 benzin plin

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации