Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Ресен , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 апр. 05:36
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

Se prodava golf 6

7 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999

15 јан. 13:28 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Ресен

MERCEDES E220CDI AVTOMATIK KAKO NOV OD CH MOZNA ZAMENA

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан. 13:27 Авто плац Автомобили  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Ресен

Jaguar XF 2.7d bi-turbo 207ks full servis registriran+karton

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан. 13:26 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 7 1.6TDI 105KS KAKO NOV FULL OPREMA REG DO 05/2024

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
15 јан. 13:23 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500X  ·  Ресен

FIAT 500X 1.6MULTIJET 120KS DIZEL KAKO NOV KUPEN VO MK PRV

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
15 јан. 13:22 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Ресен

Ford SMax 2.2tdci 200ks sport titanium champion edition

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
15 јан. 13:21 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  120  ·  Ресен

BMW 120D DIZEL KAKO NOVA KUPENO OD PRV GAZDA OD CH

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
15 јан. 13:20 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Ресен

Se za vasiot dom mozna zamena za avtomobili vozila

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
15 јан. 13:19 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  535  ·  Ресен

Se za vasiot dom mozna zamena za avtomobili vozila

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
15 јан. 04:11 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

prodavam gradezen plac

22 000 ЕУР

13 јан. 14:55 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Ресен

FIAT BRAVO 1.4 BENZIN 2008

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
11 јан. 11:45 Земјоделски и Шумски возила  ·  Приклучни машини  ·  Ресен

Atomizer 350L

05 јан. 21:16 Куќи/Вили  ·  Ресен

Се продава Викендица Претор

40 000 ЕУР

Број на соби: 4
05 јан. 04:17 Мопеди (под 50cc)  ·  Hamachi  ·  Speddy  ·  Ресен

Hamachi r8 2021

45 000 МКД

03 јан. 17:38 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Placevi __ Pretor

03 јан. 13:05 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Niva vo Pretor

30 дек. 14:28 Куќи/Вили  ·  Ресен

SE PRODAVA KUKJA VO STENJE

Број на соби: 3
Површина: 120
27 дек. 08:23 Куќи/Вили  ·  Ресен

Sobi Carev Dvor(5km od Resen)-Prespa (Nova Godina)

20 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 200
21 дек. 15:12 Куќи/Вили  ·  Ресен

Kuka vo selo Nakolec

Број на соби: 7
20 дек. 18:00 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Ресен

BMW X1 2.0 X-Drive

10 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
20 дек. 17:59 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Se prodava niva

3 000 ЕУР

20 дек. 17:55 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Ресен

MERCEDES BENZ E220

12 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
20 дек. 17:50 Автомобили  ·  BMW  ·  525  ·  Ресен

BMW f10 3.0 X-Drive

13 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
20 дек. 17:29 Машини и Инвентар  ·  За продавници/бутици  ·  Ресен

Stalazi za market

16 дек. 13:34 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Ресен

Skoda Octavia 1.0 tsi 116ks 2018g

13 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
15 дек. 08:11 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Dva placa i plodna niva

25 000 ЕУР

12 дек. 13:42 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Ресен

Labrador

08 дек. 17:04 Друго  ·  Ресен

kupuvam aparat za kislorod, hitno neka se javat

05 дек. 16:24 Друго  ·  Ресен

Se prodava

1 500 МКД

03 дек. 15:42 Друго  ·  Ресен

Се продава Philips Lumea 958

20 000 МКД

03 дек. 13:45 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Ресен

AUDI

123 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 06:02 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ресен

Mercedes-Benz C 220 dizel 1994

2 400 ЕУР

Година: 1994
Километража: 40 000 - 44 999
29 ноем. 15:12 Друго  ·  Ресен

MEDELA електрична пумпа

2 500 МКД Намалена цена

28 ноем. 13:18 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ресен

VW Passat 1997

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
28 ноем. 07:26 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  IMT  ·  539  ·  Ресен

Traktor IMT 539

3 500 МКД

28 ноем. 07:26 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

NIVA VO PRETOR

26 ноем. 13:44 Викендици  ·  Ресен

SE PRODAVA KUKJA VO STENJE

23 ноем. 22:55 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Виљушкар и ракување со товар  ·  Ресен

viluskar 3t 6m

3 500 ЕУР

23 ноем. 22:52 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Виљушкар и ракување со товар  ·  Ресен

viluskar 3t 6m

3 500 ЕУР

22 ноем. 21:59 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Ресен

prodazba na kuka

42 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
21 ноем. 12:30 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Plac vo Brajcino

65 000 ЕУР

21 ноем. 04:09 Друго  ·  Ресен

Погонски гуми 315/80 R22.5

170 ЕУР

18 ноем. 23:37 Колекционерски предмети  ·  Ресен

Vilerovi gobleni

1 ЕУР

17 ноем. 10:31 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Plac 1100m2 na Prespansko ezero

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации