Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 ноем. 11:46
Линк
Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Unikatna kuka vo Star Dojran

160 000 ЕУР

Број на соби: 4

Денес 11:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Fiesta 1.0i *Facelift* 2014

6 150 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 11:05 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

RENO KAJAR 1.5 DCI 80 000km

19 500 МКД

Година: 2020
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 10:54 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

10 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:54 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 308 1.6 e-HDI 85ks Feline SPORT

10 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:16 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Apartman za kratok prestoj HS4a

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Денес 10:16 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Apartman za kratok prestoj vo Debar Maalo Tim 5

45 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 10:15 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Lux apartman Centar tim 6

45 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 10:09 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

AUDI A3 2.0 TDI 103KW 2009

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:09 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

SKODA FABIA 1.2 TDI 55KW 2011

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:08 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

FIAT PUNTO EVO 1.3 JTD 62KW 2011

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:07 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

SEAT IBIZA 1.2 TDI 55KW 2011

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:07 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Skoda Roomster 1.4 TDI 59KW 2008

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:02 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Opel Antara cosmo 2.0 CDTI 4x4 110KW 2009

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:01 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Dacia Duster 1.5 DCI 81KW 2011 REGISTRIRAN

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:01 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW Golf 6 Plus 1.6 TDI 77KW 2010

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:27
Линк
Претпријатие Автомобили , Прилеп

BMW F30 320D 163HP FACELIFT

19 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:25 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

RENAULT CLIO 1.5 DCI 90 KS M-1 FACELIFT LED NAVI VIP AUTO

9 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:02 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

RENAULT SCENIC 1.5DCI 81KW PERFEKTNA

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:39 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 07:53 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se prodava stan vo Centar

108 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 07:52 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan na plostad karsi Trend

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 07:51 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Exkluziven stan na Praska

280 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 07:49 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva stan vo Centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 07:45 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se prodava stan vo Kisela Voda

89 600 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 22:23 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se iznajmuva nevselen stan so 2 spalni sobi vo Dzevahir

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 21:57 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Се продава Мазда 6 од прв сопственик SKYACTIV 175ks i-ELOOP

15 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

PEUGEOT 308 15 BLUEHDI 100 euro-6 servisna kniska ✅

11 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 19:03 Претпријатие Автомобили , Битола

* OPEL ASTRA 1.7 CDTI * EcoFlex * COSMO * MODEL 2010 *

4 699 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW POLO 1.6TDI COMFORTLINE-11

5 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:45 Претпријатие Автомобили , Охрид

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110 KS NAVI PANORAMA - 12.MT Auto

9 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:37 Претпријатие Автомобили , Виница

Mercedes-Benz GLE 350 coupe AMG panorama led

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:11 Претпријатие Автомобили , Битола

MERCDES GLK 220 CDI 170 KS FUL AVTOMATIK-SILJANOVSKI

13 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации