Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија


Денес 23:13 Претпријатие , ,

ALFA ROMEO 147 1.9 jtdm 120 ps 8v

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 23:13 Претпријатие , ,

PEUGEOT 207 SE 1.6 16v automatic CH

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 23:08 Претпријатие , ,

SKODA ROOMSTER 1.9 TDI cycling CH

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 22:25 Претпријатие , ,

SEAT IBIZA 1.9

4 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 21:53 Претпријатие , ,

OPEL AGILA 1.3 CDTI

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 21:45 Претпријатие , ,

VW T5 TRANSPORTER 2.5 tdi CH

8 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:45 Претпријатие , ,

VW TRANSPORTER 2.5 TDI CH

7 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:44 Претпријатие , ,

BMW 530 XD CH

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 21:44 Претпријатие , ,

FIAT CROMA facelift 1.9 JTD multijet CH

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:43 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ CLK 320 CDi CH avantgarde

8 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 21:43 Претпријатие , ,

AUDI ALLROAD 3.0 tdi CH

9 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:43 Претпријатие , ,

PEUGEOT 308 SW 2.0 HDI sport CH

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:42 Претпријатие , ,

BMW 118 D facelift CH

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 21:34 , ,

Kuka od 523 m2 vo Butel 2

280 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Кон почеток