Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Дебар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Дебар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Дебар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 окт. 18:16 ,

Chevrolet Aveo

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
19 окт. 15:12 ,

VW GOLF 5

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт. 20:44 ,

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec -12

31 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
16 окт. 02:16 ,

VW Polo -02 1.4 tdi

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
29 септ. 11:47 ,

Volvo V50 1.6 tdi

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 септ. 14:32 ,

Range Rover Sport

22 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 септ. 16:37 ,

VW Golf 4

1 500 ЕУР Price Reduced

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
03 септ. 00:50 ,

bmw 3.5d 2012 panorama m-paket

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
02 септ. 09:03 ,

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec panorama keyless -12

32 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
25 авг. 16:29 ,

VW Golf variant 2.0 TDI panorama

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 11:25 ,

BMW 530 e39 diesel

2 800 ЕУР Price Reduced

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 22:39 ,

Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 12:31 ,

Pumpa za Malter

2 500 ЕУР

04 авг. 14:32 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin -03

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
03 авг. 16:42 ,

Mercedes Benz C220 CDI -05 Avangard, Redesign,Aut

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 јул. 21:53 ,

VW Passat 1.9 TDI

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 00:14 ,

OPEL ASTRA G

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
16 јун. 12:28 ,

Range Rover Sport HSE 2.7

14 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
05 јун. 15:08 ,

Mercedes C200 cdi

12 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 23:10 ,

Fiat Punto registrirano

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
31 мај 18:49 ,

LAND RANGE ROVER Sport 2.7 D

14 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
30 мај 16:25 ,

Renault Clio 1.4

650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
27 мај 02:15 ,

VW Golf plus 2.0 dizel 140ks -05

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
23 мај 16:41 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 77 kw AUTOMATIC

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
17 мај 00:58 ,

VW Passat

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Дебар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации