Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Дебар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Дебар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Дебар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

31 јул. 10:10 ,

FORD FIESTA DIZEL PRV SOPSTVENIK

5 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
28 јул. 15:53 ,

VW Golf 4 1.9TDI

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
25 јул. 00:33 ,

Renault Laguna

1 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
25 јул. 00:33 ,

Renault Laguna 2.2 Dizel

1 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
12 јул. 21:37 ,

MAVROVO VO ANOVI APARTMAN 72m2 VTORI KAT

35 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
22 јун. 13:31 ,

VW Passat 1.9 syncro 4x4 -99

1 850 МКД

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 02:43 ,

Tojota corolla 1.6 16v

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
09 јун. 14:47 ,

Opel Corsa 1.0 registriran

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 20:55 ,

Bmw coupè e92 320d 177ks

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 03:05 ,

Subaru vivio socuvana,so klima, bez reg.hitno!!

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
02 мај 01:25 ,

VW touran 1.9 Tdi socuvana 2005/4

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 15:55 ,

shitet shtepia

50 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 130
11 мар. 20:34 ,

Kuka

150 000 ЕУР

Број на соби: 8
02 мар. 17:10 ,

Bmw 523i

1 900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
25 фев. 00:36 ,

Mercedes-Benz S 350

21 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 16:17 ,

VW Polo -04

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
05 фев. 03:40 ,

Citroen C5

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 11:39 ,

Mercedes Benz E350 4Matic Airmatic Extra Full

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 08:36 ,

VW Passat cc 2.0 TFSI -17 ITNO

10 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 95 000 - 99 999
24 јан. 23:36 ,

Citroen C5 -08

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 23:20 ,

Mercedes-Benz C 320

2 799 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
17 јан. 08:23 ,

Ford Galaxy

3 250 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Дебар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации