Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Дебар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Дебар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Дебар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 јан. 12:21 ,

VW Golf 4

1 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
27 дек. 10:06 ,

Opel Astra

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
20 дек. 18:38 ,

Opel Zafira -01

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 17:27 ,

VW Passat TDI

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 16:14 ,

Shtepi

Број на соби: 9
13 ноем. 01:07 ,

VW Passat

8 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 11:03 ,

VW Golf 6 TSI/ CH Svajcarija so mak tabl

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
23 окт. 22:59 ,

Mercedes-Benz 220 E CLAS

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт. 23:29 ,

BMW 525

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
07 окт. 20:01 ,

VW Golf IV 1.6 automatik -99

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
02 окт. 11:05 ,

Mercedes-Benz 190 benzin plin

800 ЕУР

Година: 1987
Километража: 25 000 - 29 999
29 септ. 17:01 ,

Renault Clio 1.2 benzin

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
28 септ. 01:01 ,

MERCEDES-BENS ML 350 BLUTEK

Година: 2010
Километража: 10 000 - 14 999
17 септ. 15:04 ,

Mercedes-Benz C 220

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
06 септ. 17:28 ,

MERCEDES BENZ ML 350 AMG PACKET

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
04 септ. 16:30 ,

VW Pasat 1.9 tdi registriran

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
03 септ. 20:39 ,

Ovco sirenje

270 МКД

03 септ. 17:46 ,

Mercedes Benz s350

25 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
01 септ. 17:25 ,

Mercedes S 350

25 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
26 авг. 18:30 ,

Аudi A6 2.5 180CV

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
23 авг. 11:39 ,

VW Sharan Servisiran so full opcija

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 17:58 ,

Audi A4 2.8 30v quattro so plin

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
20 авг. 16:49 ,

Cenata za zainteresirani so popust mal

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
20 авг. 14:12 ,

VW Golf 5 1.9 TDI DSG Automatic -07 tronic 105 ks

5 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 17:37 ,

AUDI A4 1.9 TDI FACELIFT 81kw so FULL OPREMA

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
15 авг. 14:46 ,

VW Golf 4 1.9TDI

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Дебар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации