Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Oglasi za vrabotuvanje, Baram rabota | Свети Николе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Свети Николе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Oglasi za vrabotuvanje, Baram rabota | Свети Николе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 мар. 22:37 Претпријатие Автомобили , Свети Николе

NISAN QASHQAI 1.6 DCI 131 KS

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
14 мар. 21:15 Претпријатие Машини и Алати , Свети Николе

AVTO OPREMA

1 ЕУР

09 мар. 21:59 Автомобили , Свети Николе

Se prodava menja

1 899 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
22 фев. 08:25 Плацови/Ниви и фарми , Свети Николе

Niva od 5000m2

21 фев. 19:53 Услуги Занаетчии , Свети Николе

Hidroizolacija

11 фев. 10:33 Автомобили , Свети Николе

Mercedes-Benz 220

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
07 фев. 18:35 Автомобили , Свети Николе

Alfa Romeo 147 1.9 JTD

1 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
05 фев. 18:29 Автомобили , Свети Николе

Se prodava Renault 4 GTL

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
31 јан. 17:36 Плацови/Ниви и фарми , Свети Николе

Nivi niva region Sveti Nikole

22 јан. 19:46 Аудио опрема Друго , Свети Николе

Roland TD6 V/Drums

400 ЕУР

17 јан. 12:54 Плацови/Ниви и фарми , Свети Николе

Odlicni nivi

2 ЕУР

16 јан. 07:59 Играчки Конзоли и додатоци , Свети Николе

ps3 igri

400 МКД

15 јан. 01:10 Книги/Учебници и Списанија , Свети Николе

fifa panini 365 2022 album

1 200 МКД

11 јан. 15:59 Домашни Миленичиња Кучиња , Свети Николе

Se prodavat kutrinja haski

70 ЕУР

11 јан. 01:05 Автомобили , Свети Николе

Alfa Romeo 147 jtd 1.9

1 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 14:20 Компјутери (Комплет) Лаптопи/Notebook , Свети Николе

LENOVO LAPTOP

270 ЕУР

04 јан. 05:38 Автомобили , Свети Николе

ford mondeo

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
18 дек. 15:21 Автомобили , Свети Николе

Peugeot 307 2005

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек. 08:19 Земјоделски животни , Свети Николе

Св николе

12 дек. 19:53 Автомобили , Свети Николе

Ponudete euro kuka za opel zafira b

06 дек. 11:54 Автомобили , Свети Николе

VW Passat 5.5 2002 1.6 101ks so plin atest

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 20:01 Автомобили , Свети Николе

Se prodava opel vectra 1997

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
03 дек. 15:20 Автомобили , Свети Николе

Peugeot 807

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
20 ноем. 19:00 Автомобили , Свети Николе

TOYOTA

17 ноем. 03:36 Облека/Обувки Унисекс , Свети Николе

Nike Air Max Tn

180 ЕУР

16 ноем. 20:41 Автомобили , Свети Николе

Grande punto 1.9 130hp

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
15 ноем. 18:04 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар Товарни и Влечни возила , Свети Николе

Iveco Daily 3.0

7 800 ЕУР

14 ноем. 15:13 Автоделови и Опрема Гуми и Бандажи , Свети Николе

Polovni gumi

4 000 МКД

09 ноем. 16:57 Плацови/Ниви и фарми , Свети Николе

20 Hektari parcela za fotovoltaici

10 000 000 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Oglasi za vrabotuvanje, Baram rabota | Свети Николе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации