Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë

Makina , 125324
Vendbanime , 92273
Elektronika , 32753
Të tjera , 4286

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

05 Gush 19:54
Линк
,

Otkup na motorni vozila

9 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 10:55 ,

Audi Quattro Q5 2.0 252ks TFSI 2017

31 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:55 ,

Wolkswagen Touareg 4.2 380ks R-line 4x4 bluemotio 2012

23 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:54 ,

Prodavam kuka

75 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 10:53
Линк
,

Mercedes Benz S 350 benzin i plin

5 499 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:52 ,

Chevrolet ave 1.2 plin atest 2007 god istecena reg

1 290 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:52 , ,

Honda Civic 1.4 i vtec 2012

8 790 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:49 , ,

Prodavam Renault Scenic 1.9 dCi 120ks

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:39 , ,

SE PRODAVA PEUGEOT 307

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:35 , ,

Stan vo Karpos 4

72 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 10:25 , ,

SE IZDAVA STAN DO KAPITOL

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
Sot 10:15 ,

Nov stan od 43m2

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:53 , ,

Kompletno renoviran dvosoben stan vo Centar

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 09:45 , ,

Smart for two 700cc 2005

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione