Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 фев. 18:14
Линк
Деловен простор  ·  Канцеларија  ·  Кавадарци

Канцелариски Простор

1 МКД / месечно

21 фев. 18:04
Линк
Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Кавадарци

Деловен простор- Дуќан

1 ЕУР / месечно

19 фев. 17:33
Линк
Куќи/Вили  ·  Кавадарци

SE PRODAVA KUKJA VO KAVADARCI

Број на соби: 4

13 фев. 20:48 Станови  ·  Кавадарци

Се изнајмува

Број на соби: 2
13 фев. 19:30
Линк
Колекционерски предмети  ·  Кавадарци

Слика

320 ЕУР

12 фев. 15:29 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Кавадарци

СЕ ПРОДАВА FORD FOCUS STYLE 1.6 TDCI

4 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
09 фев. 10:18 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кавадарци

VW Golf 7 dizel 2014

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 18:00 Друго  ·  Кавадарци

Fiskalen printer Synergy PF700

12 000 МКД

07 фев. 16:09 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Кавадарци

Se prodava opel corsa 1.0

1 250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
05 фев. 22:32 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Кавадарци

Mercedes Benz 220E 2003

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
04 фев. 18:33 Станови  ·  Кавадарци

Se iznajmuva stan vo centar na Kavadarci

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
31 јан. 02:49 Машини и Алати  ·  Кавадарци

Masina za sienje Typical GC 6-7

550 ЕУР

30 јан. 19:27 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Кавадарци

FIAT 500 Sport автоматик 2012

7 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
30 јан. 14:12 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kupuvam kuka

30 јан. 03:29 Плацови/Ниви и фарми  ·  Кавадарци

Плац 354м2

35 ЕУР

29 јан. 14:40 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kupuvam kuka do 30 000 evra

29 јан. 13:10 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

СЕ ПРОДАВА КУЌА

1 ЕУР

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации