Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


11 септ. 09:06 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Mercedes-Benz C 220 D 9G-TRONIC 4MATIC

14 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
10 септ. 10:57 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Кавадарци

Se prodava!

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 14:47 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Кавадарци

Mercedes B 200 CDI 2006

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 септ. 18:04 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

Пасат Б8 1.6 ТДИ

16 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
04 септ. 14:41 Мопеди (под 50cc)  ·  Друга марка  ·  SYM  ·  Кавадарци

Motor SYM

250 ЕУР

04 септ. 12:44 Деловен простор  ·  Канцеларија  ·  Кавадарци

kavadarci

10 000 МКД

02 септ. 10:56 Куќи/Вили  ·  Кавадарци  ·  Росоман

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО С. РИБАРЦИ

Број на соби: 6
Површина: 80
30 авг. 22:25 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Кавадарци

Se prodava!

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
30 авг. 22:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Кавадарци

Se prodava!

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
30 авг. 18:10 Куќи/Вили  ·  Кавадарци  ·  Росоман

Se prodava kuka

Број на соби: 5
30 авг. 16:18 Друго  ·  Кавадарци

PELETI

260 МКД

30 авг. 16:18 Друго  ·  Кавадарци

PELETI

260 МКД

22 авг. 20:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кавадарци

Golf 5 1.9 TDI

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
22 авг. 09:33 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kuka od 330m2 vo Kavadarci

Број на соби: 5
18 авг. 22:03 Машини и Алати  ·  Кавадарци

Se prodava

530 ЕУР

18 авг. 22:00 Станови  ·  Кавадарци

Merter Apartments izdava

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
18 авг. 21:57 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kuka vo selo Begniste

Број на соби: 4
17 авг. 23:11 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Кавадарци

Se prodava vw fox 1.4 benzin

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 14:46 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Кавадарци

Fiat Punto Evo

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
15 авг. 11:52 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Кавадарци

Bebeska oprema

4 000 МКД

14 авг. 22:10 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Кавадарци

Audi A4 2.0 TDI Avant Perfektno

5 400 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 21:02 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Се продава куќа во срцето на Кавадарци

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
10 авг. 22:00 За Деца  ·  Играчки  ·  Кавадарци

Бебешка опрема

2 200 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации