Македонски | Shqip | English |

Кавадарци


09 мај 09:00 Претпријатие ,

AUDI A6 2.0 TDI

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
08 мај 21:07 ,

Fiat punto 1.9 jtd

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
06 мај 09:28 ,

Land Rover Discovery TD5 vo Top sostojba

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
06 мај 03:59 ,

LandRover Freelander 2.0

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 19:29 ,

Stan vo strog centar Kavadarci

44 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
03 мај 18:54 ,

VW Golf 3

1 600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
29 апр. 09:58 Претпријатие ,

Peugeot Expert

4 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток