Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


25 окт. 20:34 Автомобили , Кавадарци

Се продава VW tuareg

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
25 окт. 14:36 Станови , Кавадарци

Se izdava stan

Број на соби: 4
24 окт. 16:24 Автомобили , Кавадарци

Mercedes Benz E220 D 2016 9G-Tronic | 075 287 255

32 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
24 окт. 12:23 Автомобили , Кавадарци

Golf 5

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
23 окт. 22:00 Автомобили , Кавадарци

Renault Clio 2

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 21:08 Автомобили , Кавадарци

MERCEDES C COUPE 250 CDI 204 KS AMG LINE 2012

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт. 20:13 Станови , Кавадарци

Се издава

Број на соби: 3
Површина: 80
17 окт. 10:09 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

Kombe so rampa Opel Vivaro

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
16 окт. 19:36 Автомобили , Кавадарци

Kia Picanoto EX 1.0 2008 benzin

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
15 окт. 02:37 Мобилни телефони , Кавадарци

A34 128 6GB NOV

14 500 МКД

11 окт. 16:14 Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Niva sproti Hotel Feni

10 окт. 18:09 Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Plac vo Marena

22 ЕУР

09 окт. 21:32 Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Се продава плац во с. Марена

25 ЕУР

06 окт. 20:29 Автомобили , Кавадарци

ITNO se prodava Ford Mondeo prv sopstvenik 85.000 realni km.

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
03 окт. 15:13 Куќи/Вили , Кавадарци

Kuka na ul Slovenska vo Kavadarci

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации