Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 мај 15:42
Linku:
Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Кавадарци

Kia Ceed 1.4

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999

07 мар. 00:03 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

SPRAT OD KUCA

52 000 МКД

Број на соби: 3,5
06 мар. 13:21 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Кавадарци

mnogu dobro socuvana alfa 159

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 09:03 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

продавам куќа Кавадарци

Број на соби: 8
03 мар. 18:06 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Honor 8x  ·  Кавадарци

Honor 8x

6 500 МКД

02 мар. 18:44 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Кавадарци

Ford Focus Titanium 66kw kamera

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 11:40 Станови  ·  Кавадарци

Се издава стан 70м2

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
02 мар. 10:09 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Кавадарци

Zlaten Retriver

29 фев. 19:51 Компјутери (Комплет)  ·  Таблети  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Кавадарци

Tablet ST-T10

4 500 МКД

28 фев. 14:49 Машини и Алати  ·  Кавадарци

Eho voluson 730

4 000 ЕУР

27 фев. 15:12 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кавадарци

Opel Astra H

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
26 фев. 15:41 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Кавадарци

СЕ ПРОДАВА FORD FOCUS STYLE 1.6 TDCI

4 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
24 фев. 12:14 Мопеди (под 50cc)  ·  Друга марка  ·  Baotian  ·  Кавадарци

Se prodava skyter

150 ЕУР

21 фев. 18:08 Станови  ·  Кавадарци

Stanben prostor

7 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
18 фев. 21:39 Друго  ·  Кавадарци

Domasna 6 godisna rakija

17 фев. 09:42 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Кавадарци

fiat punto evo 1.3

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 20:48 Станови  ·  Кавадарци

Се изнајмува

Број на соби: 2
09 фев. 10:18 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кавадарци

VW Golf 7 dizel 2014

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 18:00 Друго  ·  Кавадарци

Fiskalen printer Synergy PF700

12 000 МКД

07 фев. 16:09 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Кавадарци

Se prodava opel corsa 1.0

1 250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
05 фев. 22:32 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Кавадарци

Mercedes Benz 220E 2003

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации