Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 фев. 18:08
Link:
Станови  ·  Кавадарци

Stanben prostor

7 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120

23 јан. 22:49 Автомобили  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Кавадарци  ·  Росоман

Ford fokus c max 2006

3 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 јан. 13:09 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone Xs  ·  Кавадарци

iPhone XS Rose Gold 128GB

250 ЕУР

20 јан. 13:09 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Кавадарци

Се продава сеат ибица 1.2 tdi

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
19 јан. 08:57 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кавадарци

Opel astra H 1.9 88 kw

3 999 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан. 11:44 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Кавадарци

Се продава АЛФА

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 09:06 Станови  ·  Кавадарци

Се издава гарсоњера 37м2 на покровје

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
14 јан. 15:47 Станови  ·  Кавадарци

Se prodava trosoben stan 80m2 vo nov centar

Број на соби: 3
Површина: 80
13 јан. 18:27 Моторцикли (над 50cc)  ·  Друго  ·  Друга марка  ·  Jonway  ·  Кавадарци

Jonway ZJ15

1 000 ЕУР

11 јан. 00:23 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кавадарци

Se prodava Opel Atra 1.7 TDCI 2007

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 06:49 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Кавадарци

Seat Ibiza 2013

5 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
10 јан. 06:46 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Se prodava vednas vseliva kukja vo Negotino

Број на соби: 4
Површина: 180
09 јан. 20:28 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Se prodava vednas vseliva kukja vo Negotino

Број на соби: 4
Површина: 180
09 јан. 19:22 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Кавадарци

Се хитно се продава Audi A6 Quatro 3.0

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
07 јан. 02:17 Станови  ·  Кавадарци

Се издава стан во Кавадарци

Број на соби: 3
06 јан. 16:36 Автомобили  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Кавадарци

Renault Kangoo 1.5 dizel

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 јан. 14:05 Станови  ·  Кавадарци

Novi eko-premium stanovi vo zavrsna faza

840 ЕУР

Број на соби: 7
04 јан. 21:57 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Се продава

Број на соби: 3,5
Површина: 120
04 јан. 15:21 Станови  ·  Кавадарци

Се издава стан во Кавадарци

Број на соби: 3
03 јан. 22:16 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Се продава куќа на одлична локација

110 ЕУР

Број на соби: 4
03 јан. 18:03 Станови  ·  Кавадарци

Se izdava stan

Број на соби: 3
30 дек. 16:15 Автомобили  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Кавадарци  ·  Росоман

SE PRODAVA FIAT PANDA 1999

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
28 дек. 15:00 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Кавадарци

Hyundai i 30

2 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 12:50 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Кавадарци

Hyundai i 30

7 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации