Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 мај 14:16
Линк
,

Mercedes-Benz CLS 350 AMG

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 08:56
Линк
Претпријатие ,

Mercedes-Benz CLK 270 coupe 2003

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999

08 јун. 11:40 Претпријатие ,

Opel Astra gtc 1.7 cdti 101ks 2007 sport

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 14:43 ,

Mercedes-Benz CLK 270 CDI AMG paket

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 14:11 Претпријатие ,

Kia Pro Cee'd 1.6 CRDI 116ks 2008

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 11:59 Претпријатие ,

Fiat Punto Evo 1.3 mjet 2010

4 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
07 јун. 11:59 Претпријатие ,

VW Passat 2.0 TDI 2009

6 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
07 јун. 11:59 Претпријатие ,

VW Golf 6 1.6 TDI Euro 5

7 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
07 јун. 11:59 Претпријатие ,

Fiat Punto Evo 1.3mjet 2011

4 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
06 јун. 17:24 Претпријатие ,

Bmw 640D Gran Coupe

34 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
06 јун. 15:32 ,

BMW 730d 231hp

8 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун. 15:24 ,

BMW 525D ( 3.0 ) 197HP TOURING FACELIFT

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун. 13:12 Претпријатие ,

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 PANORAMA NAVI -09

9 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 07:30 ,

Audi A4 1.9 TDI

3 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 23:01 ,

Fiat Brava 1.6 2000

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
03 јун. 15:51 Претпријатие ,

VW Passat 1.6Tdi 120hp dsg

15 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
03 јун. 15:47 Претпријатие ,

VW Passat 2.0Tdi 140hp Dsg

9 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 15:27 Претпријатие ,

Opel Antara 2.2Cdti 163hp

10 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
03 јун. 15:23 Претпријатие ,

VW Touran 1.6Tdi 116hp Dsg highline

16 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
03 јун. 14:26 , ,

VW Passat CC 2011 2.0 bluemotion

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
01 јун. 22:29 Претпријатие ,

Fiat Bravo 1.9 m-jet

3 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
01 јун. 19:53 ,

Opel Astra 1.4 H 90ks

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
28 мај 14:50 ,

Peugeot 207 1.4 70kw

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
27 мај 12:09 ,

Opel Insignia 1.8 benzin i plin

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 12:09 ,

Stan vo Centar 62.5m2

28 000 ЕУР

Број на соби: 2
27 мај 12:08 ,

PRODAVAM STAN

Број на соби: 2,5
Површина: 40
27 мај 10:16 ,

VW Passat 1997

14 000 МКД

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации