Македонски | Shqip | English |
12 дек. 05:08
Линк
Автомобили , Куманово

Audi A5 -12

22 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999

09 дек. 09:53 Претпријатие Автомобили , Куманово

Audi A6 3.0 TDI Quattro Navi Led

28 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
08 дек. 23:10 Станови , Куманово

Stan vo centar na Kumanovo

Број на соби: 5
Површина: 90
08 дек. 00:27 Автомобили , Куманово

HONDA ACORD ZAMENA

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
08 дек. 00:07 Автомобили , Куманово

BMW X6 3.5d M/// X-Drive

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 21:06 Автомобили , Куманово

Opel Combo

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
07 дек. 14:05 Автомобили , Куманово

Peugeot 106 dizel

730 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
07 дек. 12:07 Автомобили , Куманово

VW Passat 2.0 tdi

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 11:16 Претпријатие Автомобили , Куманово

Audi Q5 2.0 TDI 140 KW Quattro Navi

24 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
07 дек. 10:44 Претпријатие Автомобили , Куманово

Hyundai IX 20 1.4 90 KS Benzin-Plin

6 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
07 дек. 10:28 Автомобили , Куманово

Fiat Grande Punto 1.3 dizel 90ks Swiss Novo

3 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 09:56 Претпријатие Автомобили , Куманово

Toyota Corolla verso 2.2 D4D 130 Kw

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
07 дек. 09:52 Претпријатие Автомобили , Куманово

Opel Antara 2.0 CDTI 110 KW / 4X4

6 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
07 дек. 09:44 Претпријатие Автомобили , Куманово

Audi A8 3.0 TDI 262 KS Quattro Long Matrix

53 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
07 дек. 09:12 Автомобили , Куманово

VW Passat 2.0 tdi dsg

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 00:30 Автомобили , Куманово

Opel Astra 1.4 turbo

6 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
07 дек. 00:30 Автомобили , Куманово

Megane Classic 1.9 dti

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
06 дек. 17:40 Автомобили , Куманово

Audi A2

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток