Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Куманово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 фев. 11:11
Link:
Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Vw Golf 7 1.4 Tsi Rline 90 Kw Auto Plac Zurich

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 09:12
Link:
Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Куманово

Audi Q5

31 500 МКД

22 фев. 07:12
Link:
Куќи/Вили  ·  Куманово

Se prodava kuca vo Kumanovo

300 000 ЕУР

Број на соби: > 10

29 јан. 12:50 Куќи/Вили  ·  Куманово

Kuka na ul Nikola Tesla vo Kumanovo

1 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 4
29 јан. 12:47 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Куманово

SEAT LEON 1.9 TDI

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 10:06 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Куманово

Aluminski ogradi

80 ЕУР

27 јан. 18:22 Станови  ·  Куманово

Se prodava stan vo Kumanovo

72 500 ЕУР

Број на соби: 2
27 јан. 12:52 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

GOLF 7 1.6 110PS DSG R-LINE PANORAMA

16 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
27 јан. 10:54 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW GOLF 7 DSG / CNG metan 2014

10 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
27 јан. 09:38 Автомобили  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Куманово

Renault kangoo 1.5 dci

4 400 МКД

27 јан. 09:37 Автомобили  ·  Peugeot  ·  207  ·  Куманово

Pezo 207

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
27 јан. 09:36 Автомобили  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Куманово

Toyota aygo

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
27 јан. 09:30 Автомобили  ·  Lada  ·  112  ·  Куманово

LADA 112

950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 90 000 - 94 999
26 јан. 22:04 Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Куманово

Се продава Citroen C1

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
26 јан. 21:58 Мопеди (под 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Куманово

Mopedot e pred meseci dena kupen

1 300 ЕУР

26 јан. 17:35 Куќи/Вили  ·  Куманово

Se prodava

Број на соби: > 10
26 јан. 13:22 Станови  ·  Куманово

Се продава стан во градба

75 450 ЕУР

Број на соби: 3
26 јан. 11:33 Куќи/Вили  ·  Куманово

Се продава куќа над Соколана

180 000 ЕУР

Број на соби: 9
25 јан. 21:57 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Куманово

Seat Altea 1.9 TDI

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 19:42 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Куманово

Mitcubishi ASX 1.8did dizel 110kw 4*4 SWISS 2012 FABRIKA

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
25 јан. 11:09 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Куманово

Audi A4 2.0

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
23 јан. 18:07 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

OPEL CORSA 1.4 BENZIN 74KW EURO5 NAJNOV UVOZ CH

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
23 јан. 16:32 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Куманово

Citroen C3 Facelift 1.6Hdi 68kw Swiss Fabrika 2014/13

6 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации