Македонски | Shqip | English |

Охрид

Денес 11:48
Линк
,

Villa Rustica

Број на соби: > 10

Денес 12:36 ,

Apartmani Slavica i Marce

300 МКД

Број на соби: 4
Денес 12:28 ,

Se izdava stan za turisti

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 12:26 ,

Apartmani vo Pestani

99 999 МКД / дневно

Денес 11:48
Линк
,

Villa Rustica

Број на соби: > 10
Денес 11:25 ,

Apartman vo strogiot centar na Ohrid

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 10:33 ,

Se iznajmuva stan za turisti

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 10:23 ,

SOBI I STUDIA VO OHRID

400 МКД / дневно

Денес 09:39 ,

STANOVI VO OHRID

Број на соби: 2
Денес 09:25 ,

Mercedes-Benz C 220 cdi

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 09:05 ,

Ekskluzivni stanovi vo Ohrid

Број на соби: 3
Површина: 50
Денес 08:56 ,

стан во охрид

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 01:58 ,

Kuka vo Trpejca

20 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 22:27 ,

Toyota Rav4

5 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 20:27
Линк
,

Se izdava vila vo s. Ljubanista Ohrid

14 ЕУР / неделно

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 20:01 ,

Stan vo Ohrid

Број на соби: 3
Вчера 19:35 ,

Ekskluzivni stanovi vo Ohrid

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 19:05 ,

Se iznajmuva apartman vo centar na Ohrid

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 18:31 ,

VW Golf 6 1.6 TDI

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток