Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 септ. 22:21
Линк
Станови , Охрид

Стан во Охрид

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 16:12
Линк
Станови , Охрид

Stan za Izdavajne

220 ЕУР / дневно

Број на соби: 2

Вчера 17:27 Соби , Охрид

Se izdavaat studija apartmani vo Centar

Вчера 16:12 Станови , Охрид

Stan za Izdavajne

220 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Вчера 14:35 Станови , Охрид

Stan za Izdavajne

Број на соби: 2
Вчера 14:33 Станови , Охрид

Se izdava renoviran stan

4 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
Вчера 13:07 Автомобили , Охрид

SE PRODAVA SEAT CORDOBA

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 01:36 Станови , Охрид

Целосно реновиран стан во Охрид

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 01:36 Моторцикли (над 50cc) , Охрид

Se prodava Bmw R1200GsAdv

9 600 ЕУР

Година: 2008
26 септ. 22:10 Станови , Охрид

СТАН, СОБИ И АПАРТМАНИ, СРОГ ЦЕНТАР КАЈ ШПАРКАСЕ БАНКА

450 МКД / дневно

Број на соби: 2,5
26 септ. 15:28 Станови , Охрид

Novi apartmani vo Centar na 100m od ezero besplaten parking

Број на соби: 2
26 септ. 14:30 Станови , Охрид

Стан Во Охрид во Бејбунар

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
26 септ. 12:59 Станови , Охрид

Stanovi Ohrid Centar Napredna faza

Број на соби: 2
26 септ. 12:59 Станови , Охрид

Стан во центар на Охрид

Број на соби: 3
Површина: 50
25 септ. 23:50 Станови , Охрид

Namesten stan vo Ohrid

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
25 септ. 18:50 Станови , Охрид

Se izdavaat luksuzni apartmani vo Ohrid

Број на соби: 2,5
Површина: 60
25 септ. 18:00 Соби , Охрид

Smestuvanje vo strog centar na Ohrid

25 септ. 16:48 Автомобили , Охрид

Opel Zafira 1.9 CDTI 150 HP 2010год.

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
25 септ. 13:39 Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz GL 320

11 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 23:04 Станови , Охрид

Се издава 200€

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
24 септ. 21:42 Соби , Охрид

Villa Ivanovi studia i apartmani za izdavanje

24 септ. 20:49 Куќи/Вили , Охрид

SE PRODAVA KUKA VO OHRID KAJ CHINAROT

250 000 ЕУР

Број на соби: 10
24 септ. 14:23 Куќи/Вили , Охрид

Apartments Lavo smestuvanje vo Ohridska Carsija so parking

Број на соби: 4
Површина: 120
24 септ. 12:51 Автомобили , Охрид

Audi A5 dizel 2016

16 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
23 септ. 16:42 Станови , Охрид

Turisticki apartmani

Број на соби: 1
23 септ. 16:41 Станови , Охрид

Turisticki apartmani

Број на соби: 1
23 септ. 12:54 Станови , Охрид

Se izdava apartman so pogled na ezero vo Ohrid

Број на соби: 2,5
23 септ. 10:00 Станови , Охрид

Se izdava stan vo strog centar

320 ЕУР

Број на соби: 2
22 септ. 20:47 Станови , Охрид

Се издава комплетно наместен стан во Охрид

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
22 септ. 19:52
Линк
Станови , Охрид

Охрид Центар

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
22 септ. 19:43 Станови , Охрид

Apartman Simona Centar kaj Ohridska banka studenti, podolg p

Број на соби: 2
22 септ. 13:10 Станови , Охрид

Stan od 63m2 vo Ohrid

63 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
22 септ. 12:34 Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz C 200 avtomatik 127000km Svajcarija

12 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
22 септ. 10:30 Соби , Охрид

Apartman vo centarot na Ohrid

22 септ. 01:19 Станови , Охрид

SE PRODAVAAT DVA STANA VO CENTAR

1 600 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации