Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Вчера 17:45 Претпријатие Автомобили , Охрид

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110 KS NAVI PANORAMA - 12.MT Auto

9 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 15:39 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Psakoudia Halkidiki stan od 114m2

179 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1,5
08 дек. 11:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Vila& Аpartmani Cityview Оhrid

33 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 120
08 дек. 11:09 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

AGH Elite Apartments & Studios

890 МКД / дневно

Број на соби: 10
08 дек. 11:08 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Apartmani za podolgorocen prestoj vo centar na Ohrid

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
08 дек. 11:08 Агенција за недвижности Соби , Охрид

AGH Elite Apartments & Studios

890 МКД / дневно

08 дек. 11:07 Агенција за недвижности Соби , Охрид

Studio vo centarot na Ohrid

790 МКД / дневно

08 дек. 05:45
Линк
Станови , Охрид

42м2 Нова градба Центар

1 ЕУР

Број на соби: 2
07 дек. 20:34 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija nov stan 53n2,Turisticka kaj Kruzno

1 400 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
07 дек. 19:53 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 75 KS FEJSLIFT NOVA - 08.MT Auto

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
07 дек. 19:28 Претпријатие Автомобили , Охрид

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI 90 KS EXCLUSIVE - 10.MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
07 дек. 10:53 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Agencija Juris stan vo Ohrid

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 дек. 17:54 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija nov garsonjera na plaza,Prva linija 29m2

2 100 ЕУР

Број на соби: 1,5
06 дек. 10:46 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Garsonjera na prodazba vo Ohrid

1 400 ЕУР

Број на соби: 1,5
05 дек. 21:35 Агенција за недвижности Станови , Охрид

stan 53m²

1 650 ЕУР

Број на соби: 2
04 дек. 22:36 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stanovi vo gradba

1 280 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
04 дек. 22:34 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

kuka 102m²

119 000 ЕУР

Број на соби: 6
04 дек. 20:34 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kamelija kuka na 7mi Noemvri centar,na 3 visini

300 000 ЕУР

Број на соби: 5
04 дек. 17:06 Претпријатие Автомобили , Охрид

SK-573-RC – КЕЦ Охрид

29 000 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 16:59 Претпријатие Автомобили , Охрид

SK-475-RI – КЕЦ Охрид

45 000 МКД

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
04 дек. 14:48 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kapital Ekskluzivno kuka vo Centar

Број на соби: 8
Површина: 200
04 дек. 14:45 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kapital luksuzen stan so pogled na ezero vo Pestani

187 000 ЕУР

Број на соби: 2
04 дек. 14:42 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kapital ekskluzivno trosoben stan dupleks od 102m2

85 000 ЕУР

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации