Македонски | Shqip | English |

Денес 17:20 Претпријатие Автомобили , Тетово

Opel Astra 1.8 benzin -05 170.000 km CH auto

3 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 17:19 Претпријатие Автомобили , Тетово

Ford Focus 1.8 tdci karavan -03

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:18 Претпријатие Автомобили , Тетово

Mercedes E 270 cdi karavan -03 full

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 17:18 Претпријатие Автомобили , Тетово

Bmw 118d -06 donesen od Svajcarija extra kola

5 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:17 Претпријатие Автомобили , Тетово

Mini one 1.6 -03 full oprema klima

3 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:19 Агенција за недвижности Станови , Тетово

Stan od 120m2

55 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
Денес 12:34 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Тетово

Se izdava kuka vo Tetovo

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Кон почеток