Македонски | Shqip | English |

Тетово


Денес 09:27 Претпријатие ,

FIAT QUBO 1.3 DIZEL

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:27 Претпријатие ,

MERCEDES-BENZ VIANO 4X4 AUTOMATIC

13 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:27 Претпријатие ,

MERCEDES-BENZ E320 CDI

5 699 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:27 Претпријатие ,

VW GOLF 6 2.0TDI AUTOMATIC

8 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:26 Претпријатие ,

VW GOLF 5 1.9 TDI

4 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:26 Претпријатие ,

RANGE ROVER SPORT -14

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:17 Претпријатие ,

BMW X5 3.0 sd Mpacket -08

14 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:15 Претпријатие ,

Audi A6 2.5 tdi -02 4x4 full oprema

2 150 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:13 Претпријатие ,

Bmw 118d -07 Sega donesen od Svajcarija

5 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:11 Претпријатие ,

Mazda 323F 1.6 benzin -03 Full oprema

1 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:10 Претпријатие ,

VW Polo 1.4 benzin -04 sega donesen od Svajcarija

2 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
Кон почеток