Македонски | Shqip | English |
03 дек. 10:36
Линк
Автомобили , Тетово , Теарце

Subaru Forester 2.0 Diesel

7 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 19:17 Автомобили , Тетово

Honda Odyssey EX L mini van -00

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:13 Автомобили , Тетово

VW GOLF 6 2.0 TDI 110PS

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:10 Автомобили , Тетово , Боговиње

Mercedes-Benz C 220 dizel

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:10 Автомобили , Тетово

Audi A6 3.0 TDI QUATRO S-LINE

8 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:35 Автомобили , Тетово

Nissan Qashqai 2.0 4X4

6 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 18:05 Куќи/Вили , Тетово

Kuka vo blizina na Tetovcanka

Број на соби: 4
Денес 17:58 Автомобили , Тетово

MERCEDES-BENZ VANEO 1.7

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 17:39 Автомобили , Тетово , Теарце

BMW 330Ci E46 Cabrio Gjendje Perfekte!

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:57 Автомобили , Тетово

Mercedes-Benz 320cdi

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 16:29 Автомобили , Тетово

BMW 635d Individual

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:29 Автомобили , Тетово

BMW M5 -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:27 Автомобили , Тетово

BMW X5 3.5d Xdrive

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:27 Автомобили , Тетово

BMW M5

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 16:27 Автомобили , Тетово

BMW 740Xdrive F01 Mpacket

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:11 Станови , Тетово

Banesa ne Tetove

78 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
Денес 15:47 Автомобили , Тетово

Ford Fiesta 1.4i kat TITANIUM benzin

6 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 50 000 - 54 999
Денес 14:35 Автомобили , Тетово

Audi A4 2.0 TDI Sline

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:21 Автомобили , Тетово

citroen c4 by loeb

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:44 Станови , Тетово

Banes 2.5 dhomshe me 55m2

33 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 11:59 Автомобили , Тетово

BMW 330

3 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:39 Автомобили , Тетово

Opel Astra 1.9 cdti

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:13 Автомобили , Тетово

Skoda Roomster 1.4 LPG 16V

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:06 Автомобили , Тетово

VW GOLF 7 TRENDLINE 1.6 TDI -17 BEZ ZAMENI

15 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 11:03 Автомобили , Тетово , Теарце

Audi A4 2.0 TDI

12 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:50 Автомобили , Тетово

Fiat Punto 1.3 disel -09

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 10:48 Автомобили , Тетово

Fiat Doblo 1.9 mulitijet

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:44 Автомобили , Тетово

VW Touareg

6 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:24 Автомобили , Тетово

Opel Zafira 1.9 cdi 7 sedista

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 07:57 Автомобили , Тетово

BMW 730

7 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток