Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 апр. 11:51
Линк
Куќи/Вили  ·  Гостивар

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI ALi BABA

Број на соби: 4
16 апр. 16:04
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Тетово  ·  Боговиње

AUDİ A4 1.8 BENZIN

1 700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 14:43
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.6TDI115KS 6MT ULTRA 2015/2016G

13 490 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 15:18 Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se izdava dukjan vo centar na selo Creshevo - Skopsko

1 МКД

Денес 03:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Vw Pasat 2.0 4.850 €

1 МКД

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:27
Линк
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojran 69m2

1 МКД

Број на соби: 2
16 апр. 18:10 Куќи/Вили  ·  Ресен

SE PRODAVA KUKJA VO STENJE

1 МКД

Број на соби: 3
Површина: 120
16 апр. 15:36 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Гостивар

Se prodava samsung fold 3 cena po dogovor mozhe i zamena

1 МКД

15 апр. 22:24 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се издава реновиран стан во Топовско Поле

1 МКД / месечно

Број на соби: 2
15 апр. 21:45 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Карпош

Кученце Самојад

1 МКД

15 апр. 21:34 Земјоделски животни  ·  Крива Паланка

ПРАСИЊА

1 МКД

15 апр. 20:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan vo Kisela Voda 1400eur m2

1 МКД

Број на соби: 3
14 апр. 21:27 Соби  ·  Охрид

Apartmani i studia vo Ljubanista

1 МКД / дневно

14 апр. 08:56 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

AI Real Estate- prodava kuqa vo blizina na Centar

1 МКД

Број на соби: 3
Површина: 130
13 апр. 16:34 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Сарај

se prodava

1 МКД

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
13 апр. 16:00 Бараки и Гаражи  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Baraka na glavna ulica cento

1 МКД

12 апр. 20:34 Големапродажба/Роба  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Ambalaza.MK

1 МКД

12 апр. 19:30 Деловен простор  ·  Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава локал, (Карпош 4)

1 МКД

11 апр. 17:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA STAN 74 m2 VO CENTAR

1 МКД / месечно

Број на соби: 2
11 апр. 15:02
Линк
Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Машинско одпушување - Masinsko odpushuvanje

1 МКД

11 апр. 13:14
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се издава куќа во нас.Влае

1 МКД / месечно

Број на соби: 10
09 апр. 11:04 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Zensko kutre mix od jek rasel i lovdziskokuce poenter

1 МКД

09 апр. 07:59
Линк
Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава

1 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 12:13 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Zensko kuce mix od Jek rasel i lovdzisko kuce poenter

1 МКД

08 апр. 10:13 Автомобили  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Скопjе  ·  Центар

SSANGYONG KYRON 2.0XDI 4X4

1 МКД

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
07 апр. 13:06 Друго  ·  Кавадарци  ·  Росоман

Kokoski

1 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации