Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 11:34
Link:
Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Струга

Audi A6 quatrro so GPS Navigacija/sistem android

3 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 20:12
Link:
Плацови/Ниви и фарми  ·  Струга

Niva vo Vevcani

30 000 ЕУР

22 фев. 20:09
Link:
Плацови/Ниви и фарми  ·  Струга

Se prodava plac vo Vevcani !

15 000 ЕУР


11 јул. 10:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

DISCOUNT PRICE!!!!!

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
10 јул. 15:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

Banesa te reja ne perdhes

Број на соби: 3
Површина: 80
10 јул. 14:03 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Струга

Mercedes-Benz E 270 CDI

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
08 јул. 22:50 Куќи/Вили  ·  Струга

Apartmani Egnatia

35 ЕУР / дневно

Број на соби: > 10
08 јул. 11:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

risi...novo...new

1 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 160
06 јул. 13:33 Соби  ·  Струга

Apartmani vo naselba ezerski lozja Struga

500 МКД / дневно

06 јул. 08:59 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Струга

Audi A6 3.0 TDI MATRIX Quattro so FULL oprema

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
05 јул. 12:50 Соби  ·  Струга

Apartman TILIA

04 јул. 18:38 Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Струга

17:00

1 231 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
04 јул. 11:20 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Струга

Opel Meriva 1.7tdi 2004

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
03 јул. 16:50 Куќи/Вили  ·  Струга

Vikendica VEVCANI

80 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 60
03 јул. 14:31 Соби  ·  Струга

Vila Marija Struga

01 јул. 17:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

BANESA NE QENDER-STANOVI VO STROG CENTAR!!!

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
01 јул. 15:55 Соби  ·  Струга

Vila Bolonja

29 јун. 19:54 Соби  ·  Струга

Se izdava apartman vo Eurotel Struga

30 ЕУР / дневно

27 јун. 18:11 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Струга

SE PRODAVA DETSKA KOLICKA

5 000 МКД

27 јун. 12:34 Соби  ·  Струга

Se iznajmuvaat sobi

26 јун. 13:34 Моторцикли (над 50cc)  ·  Скутер  ·  Yamaha  ·  Aerox  ·  Струга

Yamaha Aerox

600 ЕУР

24 јун. 11:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

amerikan house

1 ЕУР

Број на соби: 6
19 јун. 00:07 Станови  ·  Струга

Se izdava kompletno namesten stan

Број на соби: 2
18 јун. 20:15 Куќи/Вили  ·  Струга

Jepet dyqani me qera

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации