Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 фев. 11:28
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Струга

Audi A6 quatrro so GPS Navigacija/sistem android

3 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:12
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Струга

Niva vo Vevcani

30 000 ЕУР


17 окт. 00:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Струга

Passat b6

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: > 500 000
15 окт. 02:37 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Струга

Se prodava Mercedes C320 CDI avtomatik

1 МКД

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
13 окт. 08:12 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 164  ·  Струга

Alfa Romeo

1 900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 95 000 - 99 999
10 окт. 21:37 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Друго  ·  Струга

Se prodava komoda i klub masicka

14 000 МКД

10 окт. 14:58 Машини и Инвентар  ·  За Ресторани и Кафулиња  ·  Струга

Se prodava vitrina za slatki!.

1 ЕУР

10 окт. 14:58 Машини и Инвентар  ·  За Ресторани и Кафулиња  ·  Струга

Shitet vitrina dhe aparati!.

1 250 ЕУР

09 окт. 18:49 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Струга

Bmw X5

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
10 окт. 14:52 Автомобили  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Струга

Porsche cayenne

30 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт. 22:01 Машини и Инвентар  ·  За Ресторани и Кафулиња  ·  Струга

Shitet vitrine per embelsira!.

850 ЕУР

05 окт. 09:13 Земјоделски животни  ·  Струга

PCELI

130 ЕУР

03 окт. 22:05 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  26.350  ·  Струга

Man sasija

03 окт. 22:01 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  EuroTrakker  ·  Струга

Mikser Iveco

03 окт. 17:51 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Струга

Mercedes ml350 blutec

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 20:19 Куќи/Вили  ·  Струга

Se prodava kuca vo struga

240 000 ЕУР

Број на соби: 4
02 окт. 11:02 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Струга

Pinc original

30 септ. 04:29 Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Струга

Audi Q5 Diesel 3.0 TDI S-Line Automatic

19 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
29 септ. 20:23 Автомобили  ·  Peugeot  ·  407  ·  Струга

se prodava peugeot 407 coupe

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
29 септ. 05:55 Облека/Обувки  ·  Женски  ·  Струга

Fustan

250 ЕУР

26 септ. 17:47 Куќи/Вили  ·  Струга

Се продава куќа

80 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 120
25 септ. 12:24 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Струга

Mercedes-Benz S class designo

65 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
24 септ. 17:09 Станови  ·  Струга

Стан покрај езеро

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
22 септ. 22:11 Деловен простор  ·  Друго  ·  Струга

Se prodava fitness oprema full

4 500 ЕУР

22 септ. 15:57 Соби  ·  Струга

Sobi i apartmani od 25m2 vo Struga

22 септ. 01:20 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra J 1.7 CDTI

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 01:19 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струга

Golf 4 1.9 avtomatik

650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
22 септ. 01:18 Автомобили  ·  Škoda  ·  Favorit  ·  Струга

Skoda Favorit 1994 TNG atest plin

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
22 септ. 01:16 Машини и Алати  ·  Струга

Iventar za Fast Food

10 000 ЕУР

21 септ. 11:15 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струга

Kupuvam plac

20 септ. 21:36 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Струга

Bmw 530XD 258ps F10 4x4

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
20 септ. 21:19 Часовници и Асесери  ·  Унисекс  ·  Струга

Rolex Gold + Diamonds

1 ЕУР

19 септ. 13:48 Домашни Миленичиња  ·  Мачки  ·  Струга

Mali macinja

18 септ. 23:24 Куќи/Вили  ·  Струга

Kuka vo Struga

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации