Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 13:14
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Струга

BMW 116i 85kw E87

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999

11 дек. 16:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Струга

Се продава

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 13:02 Станови  ·  Струга

Se prodava nov stan od 105m2 vo kompleks Nabizi

1 280 ЕУР

Број на соби: 4
10 дек. 12:22 Станови  ·  Струга

Novi stanovi po EU standard od 74m2 do 109m2

Број на соби: 3
08 дек. 17:04 Аудио опрема  ·  Друго  ·  Струга

Sony - Blu Ray surround system

200 ЕУР

08 дек. 17:04 Станови  ·  Струга

Se iznajmuvaat pod kirija sobi I apartmani vo centar.

100 ЕУР

Број на соби: 1,5
07 дек. 17:58 Станови  ·  Струга

Se Izdavat stan

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
07 дек. 15:47 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Патнички возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Струга

Mercedes benz

06 дек. 10:50 Станови  ·  Струга

Apartman vo Evrohotel Struga

23 000 ЕУР

Број на соби: 1
06 дек. 09:06 Куќи/Вили  ·  Струга

***Objekt vo Vevcani-Struga ***

29 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 30
05 дек. 16:26 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Струга

Mercedes e290

2 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
05 дек. 16:26 Куќи/Вили  ·  Струга

Kuka na prodazba Vranista

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
05 дек. 15:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

oferta te reja-novi ponudi....

1 ЕУР

Број на соби: 3
03 ноем. 12:57 Земјоделски животни  ·  Струга

Oven

300 ЕУР

04 дек. 11:18 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струга

LUXURE DOUBLY HOUSE/APARTAMENTS

1 ЕУР

Број на соби: > 10
01 дек. 13:18 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струга

SMART INVESTMENT

Број на соби: > 10
01 дек. 06:05 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Струга

Mercedes-Benz W202 C200 CDI AUTOMATIC

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: > 500 000
01 дек. 06:03 Станови  ·  Струга

Nov Stan 49m2

1 ЕУР

Број на соби: 2
29 ноем. 04:47 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Струга

Labladori

3 000 МКД

29 ноем. 04:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Струга

Passat B8 2016 DSG

24 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 17:08 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Струга

Honor pad x8

9 000 МКД

27 ноем. 17:06 Машини и Алати  ·  Струга

Сталажа

1 ЕУР

27 ноем. 12:48 Станови  ·  Струга

Stan na 1 vi kat Ezerski lozja

1 ЕУР

Број на соби: 2
27 ноем. 11:33 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Струга

Ford Kuga

8 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
26 ноем. 19:17 Друго  ·  Струга

Sankerski stolcinja

26 ноем. 16:38 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Градежни машини  ·  Струга

solarka

500 МКД

23 ноем. 22:52 Друго  ·  Струга

Нива

21 ноем. 17:23 Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Струга

Се продава

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
20 ноем. 09:36 Автомобили  ·  Peugeot  ·  307  ·  Струга

Peugeot 307 2.0 HDI

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 05:09 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Струга

Mercedes e320 2004 avantgarde

5 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
17 ноем. 22:35 Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Струга

Peugeot 2008 Allure

9 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
17 ноем. 12:47 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Маси и Столици  ·  Струга

Masi i stolici

1 000 МКД

16 ноем. 12:56 Станови  ·  Струга

SV APARTMENTS

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации