Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 ноем. 11:46
Линк
Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Unikatna kuka vo Star Dojran

160 000 ЕУР

Број на соби: 4
08 дек. 05:25
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat B8 2.0 TDI 4motion

24 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999

22 авг. 20:34 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Богданци

Se izajmuva Nova gradba na kuka

Број на соби: 3
20 авг. 17:46 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Se izdava kompletno namesten stan vo centarot na Dojran

Број на соби: 2
Површина: 60
19 авг. 05:49 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Mercedes C270 CDI Elegance

4 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 21:57 Машини и Алати , Гевгелиjа , Гевгелија

Masina za drva za secenje i brusenje

15 000 МКД

18 авг. 21:56 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Citroen C5 1.6 hdi 2014

9 000 МКД

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
18 авг. 21:56 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Fiat Punto

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
17 авг. 22:01 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Nova vila vo Star Dojran

110 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
16 авг. 16:06 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Volkswagen Golf V (5) 1.9 TDI 77kw 105hp 2007 godina

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
16 авг. 11:46 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Kuka vo Gevgelija

Број на соби: 9
15 авг. 17:01 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes A180 CDI

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
15 авг. 08:44 Соби , Гевгелиjа , Дојран

Sobi i studija vo Dojran

15 авг. 08:44 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Vila so apartmani za iznajmuvanje vo centarot na gradot

370 000 ЕУР

Број на соби: > 10
13 авг. 22:07 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Volkswagen Golf V 1.9 TDI 77kw 2007

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
13 авг. 11:41 Соби , Гевгелиjа , Дојран

Se izdavaat sobi vo Star Dojran

500 МКД / месечно

12 авг. 17:29 Плацови/Ниви и фарми , Гевгелиjа , Гевгелија

Prdovavam plac

08 авг. 10:39 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

iPhone 7 Plus

8 000 МКД

08 авг. 06:43 Плацови/Ниви и фарми , Гевгелиjа , Гевгелија

Placevi

07 авг. 23:00 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Se prodava

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации