Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 септ. 18:00
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

SMART FOR TWO

1 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 15:04
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat B8 2.0 TDI 4motion

24 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999

15 авг. 17:01 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes A180 CDI

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
15 авг. 08:44 Соби , Гевгелиjа , Дојран

Sobi i studija vo Dojran

15 авг. 08:44 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Vila so apartmani za iznajmuvanje vo centarot na gradot

370 000 ЕУР

Број на соби: > 10
13 авг. 22:07 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Volkswagen Golf V 1.9 TDI 77kw 2007

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
13 авг. 11:41 Соби , Гевгелиjа , Дојран

Se izdavaat sobi vo Star Dojran

500 МКД / месечно

12 авг. 17:29 Плацови/Ниви и фарми , Гевгелиjа , Гевгелија

Prdovavam plac

11 авг. 16:10 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Prodavam apartmani

1 100 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
08 авг. 13:02 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava kompletno namestena kuka

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
08 авг. 10:39 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

iPhone 7 Plus

8 000 МКД

08 авг. 08:10 Плацови/Ниви и фарми , Гевгелиjа , Гевгелија

Placevi

1 МКД

07 авг. 23:00 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Se prodava

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
07 авг. 13:47 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava stan od 82m2

Број на соби: 3
07 авг. 10:56 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Vila vo Nov Dojran

90 000 ЕУР

Број на соби: 6
06 авг. 21:02 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

Motorola Moto G30

13 000 МКД

05 авг. 15:45 Мопеди (под 50cc) , Гевгелиjа , Гевгелија

Hamachi jonway

450 ЕУР

03 авг. 21:23 Агенција за недвижности Станови , Гевгелиjа , Дојран

Novi stanovi vo Star Dojran

700 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
03 авг. 20:05 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se prodava deloven prostor vo sklop na kukja so dvor

Број на соби: 6
03 авг. 10:38 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz CLS 350

19 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 22:28 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Се изнајмува куќа во Гевгелија

Број на соби: 4
Површина: 80
01 авг. 11:41 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Se izdavaat sobi vo Star Dojran Ema

Број на соби: 3
Површина: 20
31 јул. 06:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Luksuzna kuka vo Star Dojran

270 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 160

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации