Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 05:25
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat B8 2.0 TDI 4motion

24 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:45
Линк
Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Се издава нов наместен стан

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Онлајн
27 ноем. 01:20
Линк
Плацови/Ниви и фарми , Гевгелиjа , Дојран

Niva pogodna za zgradi,hoteli

1 ЕУР


15 јул. 16:37 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Izdavam nov namesten stan vo Gevgelija

Број на соби: 2
14 јул. 22:54 Соби , Гевгелиjа , Дојран

Smestuvanje vo Star Dojran

400 МКД / дневно

12 јул. 15:26 Соби , Гевгелиjа , Дојран

Se izdavaat sobi vo Star Dojran

500 МКД / дневно

09 јул. 17:57 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se prodava C4

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул. 14:45 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se prodava

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
04 јул. 18:38 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Bmw

100 000 МКД

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999
04 јул. 11:16 Станови , Гевгелиjа , Дојран

апартман компл наместен

Број на соби: 2,5
Површина: 50
03 јул. 10:15 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Subaru Forester 2.0

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 35 000 - 39 999
01 јул. 11:48 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

CHEVROLET KALOS.1.4.BENZIN 2004.GOD

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
26 јун. 09:03 Претпријатие Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz Vitto 111CDI patnicko kombe

8 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 09:01 Претпријатие Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Meriva 1.7CDTI

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
26 јун. 08:43 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Apartman vo Star Dojran

Број на соби: 2,5
Површина: 50
26 јун. 08:41 Претпријатие Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Ford Tranzit Connect 1.0EcoBost

7 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 08:39 Претпријатие Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Peugeot Expert 1.6HDI

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации