Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 септ. 15:00
Линк
Станови , Гевгелиjа , Дојран

Novi stanovi vo zavrsna faza Star Dojran

1 ЕУР

Број на соби: 3

30 јул. 13:03
Линк
Викендици , Гевгелиjа , Дојран

Individualni apartmani vo Dojran

48 000 ЕУР Намалена цена

15 септ. 03:09 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

Број на соби: 3
15 септ. 03:09 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

NISSAN PRIMERA

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
15 септ. 03:09 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

Број на соби: 3
14 септ. 12:34 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Novi stanovi so povrsina od 40 do 60m2

Број на соби: 3
13 септ. 11:12 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Kuka vo Negorici Gevgelija

40 000 ЕУР

Број на соби: 4
11 септ. 15:30 Услуги Занаетчии , Гевгелиjа , Дојран

Aluminski ogradi

120 ЕУР

11 септ. 10:40 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Kuka vo Gevgelija

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
11 септ. 09:06 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

Postenski Marki

1 000 ЕУР

10 септ. 14:25 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Mercedes-Benz C 250 T D 9G-TRONIC 4MATIC

13 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
08 септ. 19:26 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Luksuzna kuka vo Star Dojran

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
07 септ. 20:14 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

SAMSUNG Galaxy A6 duos

5 500 МКД

06 септ. 18:07 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Kuka 520m2 so deloven prostor parking podrum garaza

Број на соби: > 10
06 септ. 18:07 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava sprat od kuka 90m2

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
06 септ. 17:25 Соби , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdavaaat apartmani na ul Moinski pat Gevgelija

1 200 МКД / дневно

06 септ. 16:54 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdavaat apartmani vo Gevgelija

10 500 МКД / месечно

Број на соби: 1
06 септ. 09:34 Плацови/Ниви и фарми , Гевгелиjа , Дојран

Se prodava

10 ЕУР

06 септ. 02:04 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Touran 1.9 tdi

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
05 септ. 22:08 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Стан Стар Дојран

38 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
05 септ. 22:08 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

Koncentrator za kislorod

28 000 МКД

04 септ. 11:02 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Prekrasna kuka so pogled na Dojransko ezero

90 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
03 септ. 20:01 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Audi A6 2.0 TDI 177 hp

28 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
02 септ. 13:57 Агенција за недвижности Станови , Гевгелиjа , Дојран

Stanovi vo gradba

930 ЕУР

Број на соби: 3
31 авг. 22:09 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

издавам ненаместен стан

Број на соби: 3
30 авг. 16:18 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Се продава повеке информации на тел:077876351

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 5 000 - 9 999
30 авг. 08:29 Мопеди (под 50cc) , Гевгелиjа , Богданци

ITALJET CHARGER 8M 2020

29 авг. 14:00 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Fiat Bravo 2001 dizel

500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 15:07 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

se prodava stan

65 000 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации