Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 фев. 08:55
Линк
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojran 42m2

850 ЕУР

Број на соби: 1
21 фев. 15:39
Линк
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojran 69m2

1 МКД

Број на соби: 2
21 фев. 00:20
Линк
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

PREKRASEN STAN VO CENTAROT NA BOGDANCI

1 ЕУР

Број на соби: 2,5

13 ноем. 11:21 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

кука во Гевгелија

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
12 ноем. 16:42 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Audi A4 3.0 TDI quattro

9 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
11 ноем. 13:35 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Kuka vo Star Dojran povolno

110 000 ЕУР

Број на соби: > 10
08 ноем. 02:16 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Germanski Ovcari

1 ЕУР

07 ноем. 20:50 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Fiat Punto 1.2 Multijet

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
07 ноем. 16:11 Моторцикли (над 50cc)  ·  Крос/Ендуро  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava hamaci

1 550 ЕУР

06 ноем. 11:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Unikatna kuka vo Star Dojran

160 000 ЕУР

Број на соби: 4
04 ноем. 15:36 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Samsung Galaxy A51

7 000 МКД Намалена цена

03 ноем. 21:54 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

издавам ненаместен стан

110 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
02 ноем. 18:12 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava

Број на соби: 3
02 ноем. 14:36 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Ford Fiesta ST 2.0i

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 ноем. 10:56 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Се издава наместен трособен стан

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 70
02 ноем. 06:09 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Се издава

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
01 ноем. 17:42 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Renoviran stan

31 000 ЕУР

Број на соби: 1
31 окт. 13:38 Деловен простор  ·  Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Iznajmuvam deloven prostor

250 ЕУР / месечно

30 окт. 19:54 Земјоделски и Шумски возила  ·  Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Stihl

400 ЕУР

28 окт. 21:40 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Се издава нов, целосно наместен стан

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
28 окт. 18:12 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Се продава

2 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
28 окт. 10:22 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  Boxer  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Peugeot Boxer 2,2HDI

9 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 350 000 - 399 999
27 окт. 15:31 Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

BMW X3 XDRIVE 20D

Година: 2020
Километража: 30 000 - 34 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации