Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Oglasi za vrabotuvanje, Baram rabota | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Oglasi za vrabotuvanje, Baram rabota | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 мај 23:16
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Lada Niva 1.7i

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 50 000 - 54 999

27 мар. 12:20 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava za kratok podolg prestoj

Број на соби: 3
26 мар. 14:55 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Богданци

Se prodava kukja

Број на соби: 5
24 мар. 16:42 Деловен простор Магацин , Гевгелиjа , Гевгелија

Magacin, deloven prostor

1 ЕУР / месечно

23 мар. 19:51 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Kuka vo Gevgelija kaj stadionot

160 000 ЕУР

Број на соби: 6
23 мар. 15:10 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Nissan Qashqai 2010 4x4

9 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
21 мар. 13:55 Соби , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava apartman 35m2

9 000 МКД / месечно

20 мар. 09:52 Претпријатие Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A3 2.0TDI

5 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 22:40 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Се продава наместен стан од 76м2

72 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
19 мар. 19:10 Деловен простор Дуќани и Трафики , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava objekt za super market vo Gevgelija

800 ЕУР / месечно

18 мар. 18:37 Соби , Гевгелиjа , Дојран

Sobi za iznajmuvanje vo Dojran

17 мар. 12:38 Плацови/Ниви и фарми , Гевгелиjа , Богданци

Zemjiste vo Gevgelija

27 ЕУР

16 мар. 17:48 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Se prodava kuka so bazen vo Nov Dojran

210 000 ЕУР

Број на соби: 4
16 мар. 00:22 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА/HOUSE FOR RENT

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 100
14 мар. 13:00 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdavaat apartmani na prizemje vo Gevgelija

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
13 мар. 20:59 Агенција за недвижности Станови , Гевгелиjа , Дојран

Stan vo Dojran

1 000 ЕУР

Број на соби: 2
13 мар. 18:25 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Kia Rio 1.5

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
12 мар. 11:29 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Продавам автомобил

Година: 1992
Километража: 400 000 - 449 999
12 мар. 10:45 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

CHEVROLET KALOS.1.4.BENZIN 2004.GOD

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
12 мар. 10:15 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Продавам автомобил

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
10 мар. 14:47 Домашни Миленичиња Кучиња , Гевгелиjа , Гевгелија

Germanski Ovcari

1 000 ЕУР

10 мар. 02:21 Плацови/Ниви и фарми , Гевгелиjа , Гевгелија

Gevgelija

23 ЕУР

09 мар. 17:30 Облека/Обувки Машки , Гевгелиjа , Гевгелија

Philipp Plein Logo Embossed

380 ЕУР

09 мар. 09:04 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Lux kuka vo Gevgelija 374m2 na top lokacija

299 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
08 мар. 13:34 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Nov namesten stan kaj pazarot 53m2

58 300 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
07 мар. 21:55 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava deloven prostor vo Gevgelija

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 60
07 мар. 21:02 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se prodava kuka vo Gevgelija

245 000 ЕУР

Број на соби: 10
07 мар. 13:42 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Polo 1.4

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
06 мар. 11:30 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renault Laguna V6 benzin

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Oglasi za vrabotuvanje, Baram rabota | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации