Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 дек. 10:17
Линк
Станови , Кичево

Се издава

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

03 фев. 20:04 Автомобили , Кичево

BMW E60 530d facelift 2008 235PS

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
31 јан. 20:30 Мобилни телефони , Кичево

Samsung Galaxy S10 plus

239 ЕУР

26 јан. 07:44 Автоделови и Опрема Гуми и Бандажи , Кичево

Felgi&gumi

11 000 МКД

24 јан. 09:42 Домашни Миленичиња Кучиња , Кичево

Lagotto kucenca

150 ЕУР Намалена цена

16 јан. 08:05 Автомобили , Кичево

BMW 520d

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
16 јан. 08:01 Автомобили , Кичево , Зајас

Ford Focus 2001

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
15 јан. 15:07 Автомобили , Кичево

Mercedes-Benz B200

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
09 јан. 14:20 Машини и Алати , Кичево

Orginal nov alat

09 јан. 14:18 Автомобили , Кичево

Jeep compass

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
09 јан. 11:20 Автомобили , Кичево

Peugeot 308SW 1.6 16V 2010 so 7 sedista

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
07 јан. 02:23 Автомобили , Кичево

Audi A5

11 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
04 јан. 05:39 Земјоделски животни , Кичево , Зајас

Ovcarsko kuce Karamanka

1 000 МКД

29 дек. 20:30 Мобилни телефони , Кичево

Iphone 14 pro max 256 gb

1 300 ЕУР

29 дек. 13:37 Автомобили , Кичево

Hyundai i30 1.6

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
28 дек. 08:05 Автомобили , Кичево

Mazda Premacy 1999

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек. 17:53 Автомобили , Кичево

Renault Laguna odlicna sostojba moze i zamena

2 222 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 дек. 22:58 Автомобили , Кичево

Ford Mondeo 1994

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 160 000 - 169 999
26 дек. 15:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Nova kuka nad stanica

Број на соби: 9
Површина: 120
26 дек. 15:28 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Luksuzni kuki vo Centar

Број на соби: 10
26 дек. 14:38 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Ekskluzivna kuka na mirna lokacija vo Kicevo

Број на соби: 10
Површина: 100
26 дек. 14:26 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo strog centar

Број на соби: 9
Површина: 200
25 дек. 06:13 Автомобили , Кичево

Mercedes-Benz 200 2003

Година: 2003
Километража: 350 000 - 399 999
23 дек. 20:40 Автомобили , Кичево

Opel Combo 1999

Година: 1999
Километража: 350 000 - 399 999
24 дек. 01:22 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo strog Centar

Број на соби: 6
24 дек. 01:20 Агенција за недвижности Станови , Кичево

Stanovi na prizemje za deloven prostor 50m2 60m2 75m2

Број на соби: 3
Површина: 60
22 дек. 19:49 Автомобили , Кичево

Shitet BMW 520d E60 viti 2008 km 200.000

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
19 дек. 19:41 Автомобили , Кичево

Seat Alhambra 4 x 4 1.9 TDI 116 kc

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
16 дек. 10:21 Машини и Алати , Кичево

Hulahopki

1 ЕУР

14 дек. 15:51 Мобилни телефони , Кичево

Iphone X 64GB

8 000 МКД

14 дек. 15:45 Мобилни телефони , Кичево

Iphone X 64GB

8 000 МКД

12 дек. 16:42 Автомобили , Кичево

VW Golf 6

7 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 12:47 Плацови/Ниви и фарми , Кичево

Plac so stara kuka vo s.Karbunica

20 000 ЕУР

07 дек. 08:34 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo Kicevo

Број на соби: > 10
05 дек. 13:54 Компјутери (Комплет) Лаптопи/Notebook , Кичево

Laptop HP

3 500 МКД

04 дек. 16:17 Автомобили , Кичево

Matiz

Година: 2007
Километража: 50 000 - 54 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации