Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 дек. 10:17
Линк
Станови , Кичево

Се издава

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

05 авг. 21:15 Автомобили , Кичево

Kollata e vo top forma

5 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
04 авг. 12:31 Автомобили , Кичево

Ford Mondeo 1999

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
30 јул. 21:46 Автомобили , Кичево , Осломеј

BMW 330 X-Drive 2009

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
27 јул. 17:48 Викендици , Кичево

SE PRODAVA VIKENDICA VO KNEZINO

26 јул. 15:32 Деловен простор Канцеларија , Кичево

Kancelarija za intelektualni uslugi

80 ЕУР / месечно

23 јул. 19:26 Мопеди (под 50cc) , Кичево

Aprilia Sr50r 2008god

20 јул. 17:52 Друго , Кичево , Осломеј

se prodava

19 јул. 17:09 Станови , Кичево

Se izdava stan

Број на соби: 3
Површина: 60
16 јул. 14:52 Плацови/Ниви и фарми , Кичево

Плац

15 јул. 14:13 Автомобили , Кичево

VW Sharan 2012 diesel

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
13 јул. 18:09 Автомобили , Кичево

Audi A6 1.9 TDI QUATTRO 131ks

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
10 јул. 16:04 Куќи/Вили , Кичево

Се продава куќа на одлична локација

Број на соби: 6
08 јул. 16:13 Мобилни телефони , Кичево

Xiaomi Mi a2 lite

5 500 МКД

07 јул. 08:33 Автомобили , Кичево

Opel Astra H14 1.4 65.000km

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 60 000 - 64 999
06 јул. 09:54 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo Centarot na grad Kicevo

95 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 170
05 јул. 22:12 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka nad Zeleznicka stanica

72 000 ЕУР

Број на соби: 4
05 јул. 10:31 Автомобили , Кичево

Ford C-Max 1.6 16v 116hp

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
04 јул. 15:15 Агенција за недвижности Станови , Кичево

Stan vo Kicevo na rati

Број на соби: 2
04 јул. 09:23 Друго , Кичево

Gajbi i sabloni za sadenje rasad i vazni

29 јун. 16:26 Автомобили , Кичево

AUDI A5 3.0TDI quattro 245hp S-tronic

2 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
25 јун. 19:13 Автомобили , Кичево

Golf V Plus 2.0 ~~4350 Eur

4 350 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 17:43 Автомобили , Кичево , Пласница

Chevrolet spark

1 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 07:41 Мобилни телефони , Кичево , Другово

Apple iPhone 14 pro max

550 ЕУР

20 јун. 13:45 Автомобили , Кичево

Audi A4 2008

9 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 21:08 Куќи/Вили , Кичево

Nova kuka na atraktivna lokacija do gradski pazar

Број на соби: 8
17 јун. 18:56 Автомобили , Кичево

Audi a3 2.0tdi 2003 140ks

3 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 12:31 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo Kicevo

Број на соби: 6
14 јун. 22:07 Плацови/Ниви и фарми , Кичево

Prodavam plac vo Izvor, kicevsko

13 јун. 20:14 Автомобили , Кичево

Mercedes-Benz E 220 d (aut. 9) 2017

28 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
12 јун. 21:40 Автомобили , Кичево

Lada niva

1 500 ЕУР

Година: 1992
Километража: 65 000 - 69 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации