Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 јун. 17:55
Link:
,

Seat Altea 1.6 benzin i plin

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999

15 мај 16:42 ,

Stanbeno deloven prostor

105 000 ЕУР

Број на соби: > 10
14 мај 22:37 ,

Се продава Chevrolet Spark

1 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
13 мај 20:34 ,

Audi A5 Sportback 3.0 TDI Quattro

12 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 15:59 ,

VW Polo 1.2 tdi 2010

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
12 мај 15:55 ,

Passat B6 2.0 TDI 140 KS

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 14:55 Претпријатие ,

Opel Vivaro 2.0 CDTI 84kw 2009

9 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
12 мај 13:02 ,

Stan vo centarot na Stip

49 000 ЕУР

Број на соби: 3
11 мај 16:25 Агенција за недвижности ,

Renoviran stan vo Centar

47 800 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
10 мај 15:14 ,

Ford Focus Sedan 1.6 2011

5 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
10 мај 10:04 ,

Se izdava sprat od kuka za rabotnici

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
08 мај 01:58 ,

Kuka vo Stipsko Novo selo

Број на соби: 6
08 мај 01:58 ,

Peugeot 307 2006 1.6hdi

2 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: > 500 000
08 мај 01:58 ,

Opel Astra 1994 registrirana

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
07 мај 12:00 ,

Kuka vo Stip naselba Kadidere vednas vselliva

65 000 ЕУР

Број на соби: 7
05 мај 18:47 ,

VW Vento 1997

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
05 мај 11:22 ,

BMW 525 tds so BG registracija

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
05 мај 10:17 ,

Stan vo Prebek a 5 kat

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
05 мај 01:10 ,

Smart ForTwo Cabrio cdi 2009

6 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
04 мај 23:43 ,

Kuka vo Stip

Број на соби: 8
04 мај 19:05 ,

Renault Megane 1.4 16V 2000

75 000 МКД

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
04 мај 13:36 ,

VW Vento

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 450 000 - 499 999
04 мај 13:31 ,

VW Golf 5 1.9tdi 77kw 105ks REGISTRACIJA CELA GODINA

4 399 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 15:33 ,

Kuka

33 333 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации