Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


30 апр. 10:09 ,

Peleti

180 МКД

29 апр. 16:33 Претпријатие ,

VW Touran 1.9 TDI Highline 74kw 2004

4 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 10:26 ,

Peugeot 307 dizel 2004

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
29 апр. 10:05 ,

Peugeot 306 XS 1.6 benzin i plin

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
28 апр. 20:49 ,

Kuka od 120m2 vo centar na Stip

59 800 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
28 апр. 17:12 Претпријатие ,

Fiat Doblo cargo SX 90 multijet 55kw 2015

7 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 65 000 - 69 999
28 апр. 13:23 Претпријатие ,

Opel Insignia 2.0 cdti 81kw 2010

7 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
27 апр. 22:01 Претпријатие ,

Renault Clio 1.5 DCI

3 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
27 апр. 03:35 ,

Stip Prebek.

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
26 апр. 19:07 ,

Audi A3 1.6 benzin

999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 19:55 ,

Stip Prebek.

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
23 апр. 21:17 ,

Peugeot 508

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 13:27 ,

Stan vo Senjak 2

36 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
21 апр. 21:57 ,

Opel Corsa 1.3 cdti 2005

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
21 апр. 15:33 Претпријатие ,

Audi A5 3.0 TDI 3x S-Line 150 kw 2013

17 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
21 апр. 00:03 ,

Fiat Bravo 1.6 benzin plin 1998

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
21 апр. 00:01 ,

VW Golf variant 1.9tdi

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 20:36 ,

Mercedes-Benz GL 320 dizel 2007

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
20 апр. 16:19 Претпријатие ,

VW Golf 5 Plus 2.0 tdi 103kw 2005

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
19 апр. 18:56 ,

Suzuki Ignis 1.3 ddis 2005

3 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 16:39 Претпријатие ,

Skoda Superb tdi 120kw 2004

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
19 апр. 15:42 ,

Renault Megane 1.4 benzin 2009

4 650 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации