Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


11 јун. 21:35 ,

Seat Cordoba

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 20:42 ,

Seat Toledo 1.9 TDI so komplet taxi licen

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 20:24 ,

Ford Mondeo 2.0 120kw

6 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
11 јун. 20:10 ,

Mercedes-Benz A 180 CDI

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
11 јун. 19:06 ,

Nov stan od 88m2 vo Stip

750 ЕУР

Број на соби: 3,5
11 јун. 18:14 ,

Seat Altea 2.0 tdi 140 ks DSG

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 17:05 ,

Mercedes C180 premium

19 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
11 јун. 14:48 ,

Vednas vseliva kuka vo centarot

Број на соби: 3
11 јун. 14:44 ,

Audi Q7 3.0 240hp

17 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
11 јун. 13:45 ,

Stan na dve nivoa

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
11 јун. 13:33 ,

Citroen C3

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
11 јун. 12:35 ,

Pasat 2007 TDI EXSTRA CENA

222 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 12:19 ,

Audi A6 -12

16 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 12:12 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C220 CDI

12 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
11 јун. 12:07 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C220 CDI

12 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
11 јун. 05:32 ,

VW POLO 1.4 TDI

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
11 јун. 01:36 ,

BMW 530

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
11 јун. 00:06 ,

Ford Focus -07

2 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
10 јун. 23:30 , ,

Ford Fiesta 1.2 benzin plin 2003

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
10 јун. 22:57 ,

Se izdava kompletno namesten stan vo Stip

200 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 70
10 јун. 22:55 ,

Kuka so golem plac kaj Zeleznicka

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
10 јун. 20:24 ,

Opel Meriva

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
10 јун. 19:27 ,

VW Vento

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
10 јун. 17:09 , ,

Opel Corsas 1.3 cdti 2009 godina

3 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
10 јун. 16:43 ,

Vikendica Vila vo Suitlak

27 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 200
10 јун. 16:39 ,

Mercedes Benz E220

4 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации