Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 мај 11:06
Линк
Станови  ·  Струмица

Odlicen stan 64m2 + 10m2 terasi vo Strumica

78 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
19 мај 05:25
Линк
Станови  ·  Струмица

Luksuzen Stan

16 000 000 ЕУР

Број на соби: 5

Денес 11:40 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Струмица

Land Rover DISCOVERY 4x4 Black Edition Uvezen od CH

11 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 11:30 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Струмица

Land Rover DISCOVERY 4x4 Black Edition Uvezen od CH

11 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Вчера 17:43 Станови  ·  Струмица

Se prodava nedovrsen stan

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:17
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Струмица

BMW

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 12:38 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Струмица

CITROEN C4 CACTUS 1.5BLUEHDI 2019GOD

11 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 04:07 Станови  ·  Струмица

Se izdava pod kirija

Број на соби: 2
19 мај 16:58 Деловен простор  ·  Друго  ·  Струмица

SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR 300 M2

1 ЕУР / месечно

19 мај 11:38 Станови  ·  Струмица

Lukuzen San

160 000 ЕУР

Број на соби: 5
19 мај 05:25
Линк
Станови  ·  Струмица

Luksuzen Stan

16 000 000 ЕУР

Број на соби: 5
18 мај 19:49 Часовници и Асесери  ·  Машки  ·  Струмица  ·  Ново Село

Jacouse Lemans

4 000 МКД

18 мај 18:42 Моторцикли (над 50cc)  ·  Скутер  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Струмица  ·  Ново Село

Motorot e vo ne ispravna sostojba

5 000 МКД

18 мај 18:31 Деловен простор  ·  Канцеларија  ·  Струмица

SE IZDAVA!

8 000 МКД / месечно

18 мај 17:17
Линк
Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Струмица

Bichon Frise

300 ЕУР

17 мај 16:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Струмица

SE PRODAVA!

4 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 12:40 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Niva

7 ЕУР

16 мај 08:07
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Струмица

Mercedes A150

4 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
16 мај 05:17 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Струмица

Chevrolet Spark 1.0 benzin

1 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
16 мај 05:16
Линк
Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Струмица  ·  Ново Село

Mazda

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 16:38 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Струмица  ·  Ново Село

Mazda

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 11:06 Станови  ·  Струмица

Odlicen stan 64m2 + 10m2 terasi vo Strumica

78 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
13 мај 22:19
Линк
Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P40 pro  ·  Струмица

Huawei P40 Pro full pack

330 ЕУР

13 мај 14:12 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Струмица

Se iznajmuva dukan vo Karpos - Strumica

1 ЕУР / месечно

13 мај 12:28
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Струмица

Ford Focus 1.6 / 90 PS

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 08:04 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Струмица

Zimski Gumi

150 ЕУР

10 мај 16:52 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Струмица

Mercedes benz Ml 280

9 780 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 11:25 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  IMT  ·  539  ·  Струмица  ·  Василево

Imt 539

10 мај 10:12 Станови  ·  Струмица

SE IZDAVA kompletno opremen sprat od kukja

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
09 мај 19:32 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Струмица

MERCEDES-BENZ GLK 220 CDI 4MATIC - AVTOMATIK

14 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
09 мај 18:04 Станови  ·  Струмица

Trosoben stan od 82m2

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
09 мај 14:18 Домашни Миленичиња  ·  Мачки  ·  Струмица

British shorthair I longhair

100 ЕУР

09 мај 10:03 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Струмица  ·  Ново Село

Mercedes-Benz A 150 avtomatik 2005

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 07:54 Земјоделски животни  ·  Струмица  ·  Ново Село

Par pauni

200 ЕУР

07 мај 16:21 Часовници и Асесери  ·  Машки  ·  Струмица

Festina automatic racen casovnik

100 ЕУР

06 мај 04:58 Друго  ·  Струмица

Elektricen Velosiped Pegasus Evo 10 Lite

1 790 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации