Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 20:24 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Prodavam nov stan vo Centar

1 900 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 20:24 Претпријатие Деловен простор Дуќани и Трафики , Скопjе , Аеродром

Dukan vo TC Biser 1 kat

6 500 МКД / месечно

Денес 20:19 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Гази Баба

Se izdava namesten stan vo Avtokomanda

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Онлајн
Денес 20:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

HYUNDAI i20 1.4 CRDI 2014 PRESTIGE PERFEKTNA SOSTOJBA

6 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 19:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Sportage 1.7crdi AutoMilano

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 19:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VOLVO S 80 FUL OPREMA REGISTRIRANO 2.4 DIZEL

3 599 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 19:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

MER EDES E 350 SALON 3.0 AVTOMATIK REGISTRIRAN

11 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 19:05 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C3 1.6hdi AutoMilano

10 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 19:03 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

KIA VENGA 1.6 CRDI 2012 GOD PANORAMA NAVIGACIA KAMERA

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 18:49 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Peugeot 308 1.5hdi AutoMilano

11 650 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 18:23 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Се продава стан во Ѓорче од 54 м2

1 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 18:11 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Се продава стан во Ѓорче од 41м2

950 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 17:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes-Benz A 180cdi neuvezuvan

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:02 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 150КS Business 4motion AT

24 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 16:17 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

ПРОСТРАНА ГАРСОЊЕРА ВО ЦЕНТАР,ПОЗАДИ УНИВЕРЗАЛНА

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Денес 15:57 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Nov stan dupleks vo Taftalidze

280 000 ЕУР

Број на соби: 5
Онлајн
Денес 15:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BORA 1.9 TDI 116 KS SO 6 BRZINI ODLICNA SOSTOJBA

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 15:00 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

ATRAKTIVEN PLAC VODNO 1255 M2 !!!

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 14:57 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo Centar od 47m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации