Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 мај 19:42
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Изнајмување на полунаместен нов стан во Влае

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Денес 07:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Чаир

PRODAVAM PASSAT B8 SO 26000 KM

23 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 07:43 Мопеди (под 50cc)  ·  Tomos  ·  Apn  ·  Скопjе  ·  Чаир

PRODAVAM NOV APN6

2 000 ЕУР

Денес 06:56 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prevoz i selidbi niz cela Makedonija

800 МКД Намалена цена

Денес 05:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се издава стан во Дебар маало

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 05:15
Линк
Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Бутел

Реновирање

1 МКД

Денес 05:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan za kratok i dolg prestoj

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5
Денес 05:15 Мопеди (под 50cc)  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Vespa Sprint 2021

3 000 ЕУР

Денес 05:14
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Mondeo 1.8TD, 1998God. Registriran

1 250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 05:14 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vodoinstalater

Денес 04:49 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Скопjе  ·  Аеродром

HYUNDAY ACCENT

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 04:04
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava Stanbeno Deloven prostor od 113m2 so parking

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 03:39 Компјутери (Комплет)  ·  Десктоп компјутери  ·  Dell  ·  Dell  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam dell kompjuter i ekran qatro

100 ЕУР

Денес 03:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Garsonjera

37 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 30
Денес 02:46
Линк
Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se izdava deloven prostor vo Debar Maalo 120m2

700 ЕУР / месечно

Денес 02:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan vo taftalidje

252 500 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 00:47 Автомобили  ·  Fiat  ·  Tipo  ·  Скопjе  ·  Центар

FIAT TIPO 1.6l E-TORQ /EVO BENZIN 110KS AUTOMATIK 2017G

9 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 23:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Izdavam LUKS stan na TOP lokacija sproti Cevahir Sky City

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan od 70m2 vo Cair

65 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Вчера 23:41 Автоделови и Опрема  ·  Резервни делови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Zadni sedista i pojasi za Citroen C4 cactus

400 ЕУР

Вчера 23:05
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

GOLF 7 AUTOMATIK DSG

7 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:55
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Namesten Stan So Garaza vo Adora FLATIRON 11ti Kat so Garaza

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 22:45 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Вчера 22:45 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Вчера 22:44
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

4 Soben Stan vo SKOPJANKA - Aerodrom

165 000 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
Вчера 22:33 Друго  ·  Скопjе  ·  Бутел

shitet shtepia vizbeg

Вчера 22:11 Мопеди (под 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam elektricen trotinet

23 000 МКД

Вчера 22:04 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kukja vo Radishani

Број на соби: 3
Вчера 21:47
Линк
Автомобили  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Скопjе  ·  Скопје

Продавам нова кола Шкода Рапид хачбек

8 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 21:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Polo 1.2 TDI BLUEMOTION

5 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:24 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава FORD Fiesta - Black Magie

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 21:15 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ford Fiesta 1.4 TDCI 2005 Neuvezuvana Registrirana

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:14
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 70KS 2018G AUTOMAKEDONIJA SKOPJE!

7 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 20:54 Бараки и Гаражи  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Garaza vo Kisela Voda

11 000 ЕУР

Вчера 20:51 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Golf 5 1.9TDI, 2006 godina

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации