Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 01:56
Linku:
Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Битола

Volvo XC 60 D5 Avtomatik

25 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999

30 јун. 00:07 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Битола

Se prodava Mercedes S550 L Benzin i plin. AMG paket oprema

15 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 20:46 Автомобили  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Битола

Renaul laguna 2011 1.5dci 110 hp

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
29 јун. 05:33 Бараки и Гаражи  ·  Битола

Se izdava garaza vo Bitola

28 јун. 16:10 Станови  ·  Битола

Se izdava stan vo strog centar na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 100
28 јун. 14:51 Часовници и Асесери  ·  Машки  ·  Битола

Vespa

300 ЕУР

28 јун. 11:06 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Битола

Aluminiumski ogradi parapeti

70 ЕУР

28 јун. 10:39 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Битола

HYUNDAI i20 2013 GODINA 1.2 BENZIN*** 63KW-86KS***EURO 5****

5 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
28 јун. 10:37 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA GTC 1.4 BENZIN 2008GODINA***66KW-90KS***

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
28 јун. 10:36 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Битола

BMW E90 318D***2011GOD***REDIZAJN**EURO 5**

9 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 10:27 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Битола

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI **AVTOMATIK***96KW-131KS***EURO 5***2

7 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 10:20 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 2011 GODINA *** 63KW-86KS***EURO 5****

5 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 10:18 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Битола

BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2011GOD**AVTOMATIK**NOVO VOZILO

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
28 јун. 10:17 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Битола

RENAULT CLIO 1.2 BENZIN*2011GODINA ***55KW-75KS***EURO 5*

5 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
28 јун. 10:16 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Битола

VOLKSVAGEN FOX 1.2 BENZIN ***EURO 4***

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 09:29 Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Битола

Citroen Xsara Picasso 2000

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 22:01 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Битола

Ford Fiesta 1.0 85hp 2014g KAKO NOVA!!!

5 899 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
27 јун. 17:24 Автомобили  ·  Seat  ·  Exeo  ·  Битола

Seat EXEO

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 08:17 Куќи/Вили  ·  Битола

Се продава спрат од куќа во центарот на Битола

130 000 ЕУР

Број на соби: > 10
26 јун. 23:07 Облека/Обувки  ·  Женски  ·  Битола

Se prodava vencanica

700 ЕУР

26 јун. 15:36 Станови  ·  Битола

Se izdava stan vo blizina na hotel Epinal

Број на соби: 3
Површина: 70
12 јун. 13:14 Друго  ·  Битола

Puska Karabin

400 ЕУР

26 јун. 07:26 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA 1.4i * MODEL 2009 * so 90 000 km !!!!

4 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
25 јун. 11:14 Куќи/Вили  ·  Битола

Kuka vo Bitolsko

Број на соби: 4
25 јун. 11:10 Куќи/Вили  ·  Битола

SE IZDAVA KUKA NA SIROK SOKAK

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
25 јун. 06:57 Автомобили  ·  BMW  ·  730  ·  Битола

BMW 730 D 2011 dizel

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
24 јун. 14:12 Станови  ·  Битола

Se izdava nov stan na 2 sprat vo centarot na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
24 јун. 14:01 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN 2008GOD***49KW-67KS***

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
22 јун. 23:37 Станови  ·  Битола

СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН

Број на соби: 3,5
Површина: 70
22 јун. 19:55 Моторцикли (над 50cc)  ·  Туринг  ·  Honda  ·  CRF  ·  Битола

Africa Twin 2016 DCT

12 500 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации