Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Oglasi za vrabotuvanje, Baram rabota | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Oglasi za vrabotuvanje, Baram rabota | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 апр. 14:54
Линк
Станови , Битола

Se izdava kuka na Sirok Sokak Bitola

Број на соби: 3
Површина: 70
25 мај 14:21
Линк
Куќи/Вили , Битола

Imot vo Bitola na ulica Solunska

Број на соби: 3
21 мај 00:06
Линк
Автомобили , Битола

10 Vozila Fiat Seicenta 600 1.1 55hp 2007-2012g OLDICNI !!!

1 599 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999

28 мај 13:01 Претпријатие Автомобили , Битола

Hyundai I30 1.4 benzin model 2008 novo vozilo

4 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
28 мај 13:00 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Corsa D 1.3cdti 90ks model 2010 novo vozilo

4 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
28 мај 13:00 Претпријатие Автомобили , Битола

Hyundai Getz 1.4 benzin klima model 2009 novo vozilo

3 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
28 мај 12:59 Претпријатие Автомобили , Битола

Renault Clio III 1.5 DCI redizajn 50kw model 2010 novo

4 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
28 мај 12:55 Претпријатие Автомобили , Битола

VW GOLF V 1.9TDI ***77KW-105KS***4X4***2008GOD

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 12:53 Претпријатие Автомобили , Битола

Audi A3 1.9tdi 2007 77kw 105ks

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
28 мај 12:49 Претпријатие Автомобили , Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN*** 2008 GODINA***49KW-67KS***

2 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
28 мај 12:47 Претпријатие Автомобили , Битола

VW Polo 1.2TDI 55kw 75ks 2011 euro 5

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
28 мај 12:43 Претпријатие Автомобили , Битола

MERCEDES BENZ C 200CDI ***MODEL 2006GODINA***90KW-122KS***

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 12:36 Претпријатие Автомобили , Битола

BMW X5 Xdrive 35D model 2011 avtomatik novo vozilo

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
28 мај 12:35 Претпријатие Автомобили , Битола

Suzuki SX4 1.6 HDI 66KW 90KS Euro 4

4 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
28 мај 12:34 Претпријатие Автомобили , Битола

Audi A3 1.9TDI 2008 77kw 105ks

6 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
28 мај 03:56 Агенција за недвижности Станови , Битола

Stan vo zgrada Seralti Bitola

55 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
27 мај 21:13 Услуги Занаетчии , Битола

Plockar lepenje plocki

26 мај 14:12 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Битола

Apartmani Bitola

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Онлајн
26 мај 11:32 Деловен простор Магацин , Битола

Magacin od 500m2

115 000 ЕУР

25 мај 14:29 Автомобили , Битола

Mercedes-Benz C 200 cdi

2 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 14:21 Куќи/Вили , Битола

Imot vo Bitola na ulica Solunska

Број на соби: 3
25 мај 12:05 Станови , Битола

Se izdava sprat od kukja

Број на соби: 4
Површина: 100
25 мај 10:54 Куќи/Вили , Битола

Vikend kuka vo s.Trnovo

10 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
25 мај 10:03 Автомобили , Битола

Seat Ibiza 2012

5 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
25 мај 06:58 Цимер/ка , Битола

Cimerka

24 мај 20:18
Линк
Куќи/Вили , Битола

Se izdava sprat od kukja kaj cinarot

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
23 мај 18:04 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Битола

At Pazar podrum 86m2 kat 100m2 shupa 22m2 dvor 150m2

65 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 100
Онлајн
23 мај 18:02 Агенција за недвижности Станови , Битола

Nova Bitola 77m2 plus 3m2 renoviran na 5kat bez lift

50 000 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн
23 мај 17:52 Агенција за недвижности Станови , Битола

Pod OU Todor Angelevski odlicen sprat od kuka i dvor

58 900 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Онлајн
23 мај 17:49 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Битола

Pod Pedagoska kuka so dvorno mesto

45 900 ЕУР

Број на соби: 6
Онлајн
23 мај 17:45 Земјоделски животни , Битола

Sanduci so pceli

100 ЕУР

23 мај 17:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Битола

Kravari kuka od 41m2 so kujna 21m2 i dvor 250m2

16 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Oglasi za vrabotuvanje, Baram rabota | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации